-
ضمانت سلامت و اصالت کالا
-
ارسال به تمام نقاط کشور
طراحان ما با چالش ترکیب طراحی، عملکرد و کیفیت در یک صندلی روبرو شدند و نتیجه آن، صندلی JANINGE بود. این صندلی به اندازه کافی بادوام است که در رستوران ها استفاده شود و در عین حال، طراحی آن به گونه ای است که دوست دارید آن را به خانه ببرید.
زمان تحویل کالا 1 الی 7 روز کاری می باشد
۶۵,۱۷۵,۰۰۰ تومان
موجود در انبار
موجود در انبار
صندلی بار ایکیا مدل JANINGE طوسی، دارای ارتفاع 76 سانتیمتر است. این صندلی را میتوانید در پشت پیشخوان آشپزخانه، جزیره و یا میزهای بار خانگی که دارای ارتفاع ۹۰ تا ۱۱۰ سانتیمتر هستند، قرار دهید و فضایی شیک بسازید. این محصول طراحی سادهای دارد که بدون دردسر با هر سبکی از دکوراسیونی ست میشود. رنگ خنثایی که برای این صندلی استفاده میشود در کنار بیشتر رنگها هماهنگی خود را حفظ میکند.
این صندلی دارای نشیمنگاهی با فرورفتگی است که باعث می شود هنگام نشستن احساس راحتی بیشتری داشته باشید. پشتی کوچک میتواند تکیهگاه مناسبی باشد و خستگی کمرتان را کمتر کند. شما میتوانید ارتفاع صندلی را به کمک اهرمی که در زیر آن قرار دارد، تنظیم نمایید. این کار به راحتی و تنها با یک دست نیز انجام میشود.
ارتفاع بلند صندلی اغلب مانع رسیدن پا بر روی زمین میشود و برای جلوگیری از خستگی پاها، یک زیرپایی روی قسمت پایه قرار دارد. روکش صندلی دارای یکلایه محافظ ویژه است که مقاومت آن در برابر خراش و ساییدگی را افزایش میدهد.
صندلی اپن JANINGE برای استفاده در اماکن عمومی تستشده و مطابق با الزامات ایمنی، دوام و پایداری مندرج در استانداردهای زیر است:
به عبارت ساده، این گواهینامه ها تضمین می کنند که صندلی بار JANINGE از کیفیت و استحکام بالایی برخوردار است و می تواند در محیط های پر رفت و آمد دوام آورده و ایمنی کاربران را در حین نشستن تأمین نماید.
طراح:
جان / جوناس / پتروس / پل / کارولین
آموزش نصب صندلی بار JANINGE
نحوه مونتاژ: راهنمای نصب صحیح صندلی بار خاکستری JANINGE
جمعبندی:
اگر در خانه پیشخوانی در آشپزخانه دارید که بتوانید روی آن صبحانه، عصرانه یا نوشیدنیتان را در کنار مطالعه مجله دلخواهتان صرف نمایید، پس بهتر است از صندلیهای مخصوص بار در این قسمت استفاده نمایید. صندلی بار ایکیا مدل JANINGE، یک گزینه خوبی است که با طراحی و رنگ ساده، با دکورهای مختلف سازگار خواهد بود.
شما میتوانید این محصول و سایر میز های ایکیا را در طرحها و اندازههای متنوع از فروشگاه زردان سفارش دهید و با این صندلی ترکیب کنید.
صندلی بار ایکیا JANINGE با توجه به ویژگی های زیر، برای استفاده در مکان های مختلف مناسب است:
مکان های مسکونی:
مکان های تجاری:
با خرید صندلی بار ایکیا مدل JANINGE طوسی با ارتفاع 76 سانتیمتر، و به اشتراک گذاشتن نظرات و نقدهای سازنده، مجموعه زردان را در ارائه خدمات هرچه بهتر یاری کنید.
| وزن | 12.69 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 45 × 45 × 20 سانتیمتر |
| ارتفاع | ارتفاع: 84 سانتی متر/ ارتفاع صندلی: 76 سانتی متر/ حداقل ارتفاع صندلی: 56 سانتی متر/ حداکثر ارتفاع صندلی: 76 سانتی متر |
| عرض | 38 سانتی متر |
| عمق | 36 سانتی متر |
| قطر | 42 سانتی متر |
| رنگ | طوسی |
| حداکثر وزن قابل تحمل | 110 کیلوگرم |
| جنس محصول | پایه / لوله بیرونی / صفحه اتصال: فولاد با روکش پودری اپوکسی/پلی استر , روکش / اهرم تنظیم: استیل ضد زنگ , حلقه زیرپایی / قطعه نگهدارنده: پلاستیک پلی پروپیلن , حلقه (حلقه زیر نشیمنگاه): پلاستیک پلی آمید , زیرپایی: آلومینیوم، استیل ضد زنگ با روکش پودری اپوکسی/پلی استر , نشیمنگاه / درپوش: پلاستیک پلی پروپیلن تقویت شده |
| مراقبت | با محلول ملایم آب و صابون، صندلی را تمیز کنید، با یک پارچه تمیز، آن را خشک کنید. |
فعال برای پیش خرید
| وزن | 3.49 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 59 × 27 × 8 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| طول | 55 سانتی متر |
| عرض | 25 سانتی متر |
| ارتفاع | 56 سانتی متر |
| حداکثر تحمل بار | 50 کیلوگرم |
| رنگ | خاکستری روشن |
| تعداد طبقه | 2 عدد |
| جنس پایه/ سینی | فولاد با روکش رنگ پودری پلی استر |
| جنس پایههای زیری | پلاستیک پلی پروپیلن |
| مراقبت ها | با یک پارچه مرطوب تمیز کنید |
فعال برای پیش خرید
| وزن | 0.30 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 4 × 30 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| قطر | 30 سانتی متر |
| ارتفاع | 4 سانتی متر |
| رنگ | خاکستری تیره |
| جنس محصول | استیل گالوانیزه، پوشش داده شده با تفلون (R) بی نهایت، پوشش نچسب |
| مراقبت | فقط با دست قابل شستشو است./ بهآرامی با یک پارچه یا اسفنج نرم تمیز کنید. از مواد شوینده ملایم استفاده کنید./ قابلاستفاده در فر تا دمای 230 درجه سانتیگراد/446 درجه فارنهایت./ از قراردادن موادی که با تفلون ترکیب میشوند در این قالب خودداری کنید./ برای جلوگیری از خراشیدگی سطح، فقط از ظروف پلاستیکی یا چوبی استفاده کنید./ قابلاستفاده در اجاقهای فردار/ قبل از اولین استفاده، حتما قالب را بشویید. |
موجود در انبار
موجود در انبار
موجود در انبار
موجود در انبار
| وزن | 2.11 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 57 × 54 × 3 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| قطر | 50 سانتی متر |
| عمق | 2 سانتی متر |
| رنگ | قاب: مشکی |
| جنس محصول | آینه: شیشه، فیلم پلاستیکی/ قاب: آلومینیوم (حداقل ۷۰٪ بازیافتی)، آنودایز شده |
| مراقبت | شیشه آینه را با یک پارچه مرطوب شده با آب یا پاککننده شیشه تمیز کنید./ سپس با یک پارچه تمیز خشک نمایید./ قابآینه را با یک پارچه خشک پاک کنید. |
موجود در انبار
فعال برای پیش خرید
موجود در انبار
فعال برای پیش خرید
موجود در انبار
| وزن | 8.53 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 95 × 45 × 16 سانتیمتر |
| ارتفاع | ارتفاع کلی: 91 سانتی متر/ ارتفاع نشیمن: 45 سانتی متر |
| عمق | 52 سانتی متر/ عمق نشیمن: 38 سانتی متر |
| عرض | 43 سانتی متر/ عرض نشیمن: 43 سانتی متر |
| تحمل وزن | 110 کیلوگرم |
| رنگ | سفید |
| جنس محصول | بدنه: چوب جامد/ چسب , نشیمن: تخته فیبر , پوشش: تمام اجزا با رنگ اکریلیک پوشیده شدهاند. |
| مراقبت | با یک محلول آب و صابون ملایم، سطح صندلی را تمیز کنید، سپس با یک پارچه تمیز، آن را خشک کنید. , برای افزایش استحکام، حدود دو هفته پس از مونتاژ و در صورت لزوم، دوباره پیچها را محکم کنید. |
موجود در انبار
| جنس | تخته خرده چوب، تخته فیبر، رنگ اکریلیک، پر کردن کاغذ ساختار لانه زنبوری (100٪ بازیافت شده)، لبه های پلاستیکی تقسیم بندی: تخته خرده چوب، تخته فیبر، فویل، رنگ اکریلیک چاپ شده و برجسته، کاغذ، پلاستیک ABS |
|---|---|
| عرض | 147 cm |
| عمق | 39 cm |
| ارتفاع | 147 cm |
| نحوه تمیز کردن | با استفاده از یک پارچه مرطوب و یک پاک کننده ملایم تمیز کنید. با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
| حداکثر بار / قفسه | 13 kg |
| رنگ | سفید |
موجود در انبار
| وزن | 0.62 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 38 × 19 × 9 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| طول | 170 سانتی متر |
| عرض | 130 سانتی متر |
| رنگ | خاکستری روشن |
| جنس محصول | 100% پشم |
| مراقبت | قابلیت شستشو با ماشین لباسشویی، حداکثر دمای ۳۰ درجه سانتیگراد، فرایند بسیار ملایم./ بههیچعنوان از مواد سفیدکننده، خشکشویی و خشککن چرخان برای این روانداز استفاده نکنید./ انقباض حداکثر ۵ درصد./ اتو حداکثر ۱۱۰ درجه سانتیگراد مجاز است. |
موجود در انبار
| وزن | 1.53 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 69 × 33 × 2 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| عرض | 33 سانتی متر |
| ارتفاع | 33 سانتی متر |
| عمق | 37 سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| جنس محصول | فولاد، پوشش پودری اپوکسی/پلی استر |
| مراقبت | با یک پارچه نرم که به آب و یک ماده شوینده ملایم یا صابون آغشته شده است، تمیز کنید، در صورت لزوم./ با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
موجود در انبار
موجود در انبار
موجود در انبار
دکوراسیون
لوازم برقی
دکوراسیون
لوازم برقی
دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.