-
ضمانت سلامت و اصالت کالا
-
ارسال به تمام نقاط کشور
شمع زیبا و معطر شیشه ای 20 ساعتی ایکیا مدل STORTSKON با رایحه انواع توت ها و ترکیبی از بوی عالی سبزیجات برگ دار و بنفشه، مناسب برای زمانی که می خواهید با الهام از روزهای آفتابی تابستان، فضایی شاد در خانه ایجاد کنید.
زمان تحویل کالا 1 الی 7 روز کاری می باشد
۱,۰۰۸,۰۰۰ تومان
موجود در انبار
موجود در انبار
شمع معطر شیشهای ایکیا STORTSKON با سوخت 20 ساعته، و رایحه انواع توت ها و ترکیبی از بوی عالی سبزیجات برگ دار و بنفشه، مناسب برای زمانی که می خواهید با الهام از روزهای آفتابی تابستان، فضایی شاد در خانه ایجاد کنید. این مجموعه علاوه بر زیبایی که دارد، مدت زمان طولانی نیز روشن میماند.
این شمع شیشهای 20 ساعت قادر به تأمین روشنایی ملایم بوده و محیط اطراف را هم خوشبو و هم روشن میکند. شمع نماد آرامش، عشق و علاقه است. شمع عطری بهترین گزینه برای تزیین دکور داخل منزل، اتاق خواب، سالن و … می باشد. بهتر است برای آرامش خاطر آن را در جایی قرار دهید که با نور زیبا و عطر منحصر به فرد خود فضای خانه را آرامشبخشتر کند.
زمانی که برای یک شام عاشقانه و یا یک قرار دوستانه میز شام را با سلیقه چیده اید، می توانید برای تنظیم نور محیط این شمع معطر و زیبا را روشن کنید و در کنار وسایل میز قرار دهید. زیر نور ملایم و زیبای شمع معطر توت و بنفشه ایکیا مدل STORTSKON شامتان را میل کنید و از تک تک لحظاتتان لذت ببرید. همچنین می توانید با نور ملایم این شمع زیبا فضایی خاص و دنج را برای خود ایجاد کنید. بر روی صندلی راحتی خود بنشینید چشمانتان را ببندید و انرژی های منفی اطراف را از خود دور کنید و ذهن و بدن خود را از حالت خستگی رها سازید.
شمع 20 ساعت ایکیا STORTSKON/ قرمز-شیشه ای برای هدیهدادن بسیار مناسب است. میتوانید آن را به دوستان و خانوادهتان هدیه دهید تا به فضای خانهشان آرامش بیشتری تزریق کنند و از این آرامش لذت ببرند. پس از تمامشدن شمع، میتوانید ظرف شیشه ای آن را بشویید و از آن برای نگهداری وسایل کوچک مختلف مانند ابزار کوچک، پد تمیزکننده صورت و یا شکلات استفاده کنید.
جمع بندی:
شمع معطر با ظرف شیشه ای ایکیا STORTSKON، یکی از بهترین شمع های معطر است که با کیفیت بالا و رایحه طبیعی خودش مورد توجه قرار میگیرد. این شمع با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و فرمولاسیون منحصر به فرد خود، بویی دلپذیر و طبیعی را در فضا منتشر میکند.
رایحههای مختلف مانند انواع توت ها، سبزیجات برگ دار و بنفشه در این شمع معطر موجود است که میتواند برای ایجاد یک فضای آرامش بخش و دلپذیر بسیار مفید باشد. بنابراین، اگر به دنبال یک شمع معطر با کیفیت بالا و رایحه طبیعی هستید، STORTSKON یک گزینه عالی خواهد بود.
شما میتوانید این محصول را با سایر شمعدان های ایکیا و دیگر محصولات ایکیا STORTSKON در طرحها و اندازه های متنوع با یکدیگر ترکیب کنید.
این محصول مناسب اتاق خواب، پذیرایی، اتاق کار و نشیمن شما است. همچنین، می توانید در کافه و رستوران نیز از آن استفاده نمایید.
اگر قصد دارید لوازم خانه و وسایل شخصی خود را کامل کنید، میتوانید تمامی محصولات برند ایکیا را از فروشگاه زردان سفارش دهید. با خريد شمع معطر شیشهای ایکیا STORTSKON با رایحه انواع توت ها/ زمان سوخت 20 ساعته و به اشتراکگذاشتن نظرات و نقدهای سازنده، مجموعه زردان را در ارائه خدمات هرچه بهتر ياری کنيد.
| وزن | 0.26 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 7 × 7 × 7 سانتیمتر |
| ارتفاع | 7 سانتی متر |
| قطر | 7.5 سانتی متر |
| رنگ | قرمز |
| مدت زمان سوختن | 20 ساعت |
| جنس شمعدان | شیشه |
| جنس شمع | موم گیاهی (حداقل 50%)، موم پارافین، عطر/ فیتیله: پنبه و سایر مواد مبتنی بر سلولز |
| مراقبت ها | با شستن سطح ظرف با آب گرم، می توانید موم سخت شده را به راحتی پاک می کنید/ به هیچ عنوان شمع ها را در کنار مواد قابل اشتعال روشن نکنید و همیشه نکات ایمنی را در نظر بگیرید. |
موجود در انبار
موجود در انبار
| وزن | 16.24 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 95 × 53 × 23 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| عمق | 44 سانتی متر |
| ارتفاع | 52 سانتی متر |
| عرض | 93 سانتی متر |
| رنگ | چوب کاج/ سبز ملایم/ خاکستری |
| جنس محصول | فریم: ساختهشده از چوب کاج طبیعی با روکش شفاف و رنگی/ جعبه نگهداری: تولیدشده از پلیپروپیلن با حداقل ۵۰٪ مواد بازیافتی |
| مراقبت | با یک پارچه مرطوب شده با شوینده ملایم تمیز کنید./ با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
موجود در انبار
موجود در انبار
| جنس محصول | پانل جانبی / ریل: نئوپان ، فویل کاغذی , پایین کشو: تخته فیبر، رنگ اکریلیک , پنل بالایی: نئوپان ، لبه های پلاستیکی، فویل کاغذی , پنل پشتی: نئوپان ، فویل کاغذی، فویل کاغذی , جلو: شیشه ی حرارت دیده , جلوی کشو: تخته فیبر، نئوپان ، فویل کاغذی , ریل محافظ: نئوپان , ستون جلو: نئوپان ، فویل کاغذی، لبه های پلاستیکی |
|---|---|
| طول | 78 سانتی متر |
| عرض | 46 سانتی متر |
| ارتفاع | 124 سانتی متر |
| عمق | 36 سانتی متر |
| قطر | ندارد |
| ضخامت | نا مشخص |
| رنگ | سفید |
موجود در انبار
| وزن | 0.04 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 16 × 10 × 2 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| عرض | 30 سانتی متر |
| ارتفاع | 40 سانتی متر |
| حجم | 8 لیتر |
| رنگ | طرح چهارخانه/مشکی |
| جنس محصول | 100% پلیاستر (حداقل 90% بازیافتی)، 100% پلیاورتان |
| مراقبت | شستشو با ماشین لباسشویی، حداکثر ۳۰ درجه سانتیگراد، فرایند عادی./ از سفیدکننده استفاده نکنید./ خشککردن در خشککن، دمای پایین (حداکثر ۶۰ درجه سانتیگراد)/ از اتو استفاده نکنید./ خشکشویی نکنید. |
موجود در انبار
| جنس | تخته خرده چوب، تخته فیبر، رنگ اکریلیک، پر کردن کاغذ ساختار لانه زنبوری (100٪ بازیافت)، لبه های پلاستیکی تقسیم بندی: تخته خرده چوب، تخته فیبر، فویل، رنگ اکریلیک چاپ شده و برجسته، کاغذ، پلاستیک ABS |
|---|---|
| عرض | 41 cm |
| عمق | 39 cm |
| ارتفاع | 147 m |
| حداکثر بار / قفسه | 13 kg |
| حداکثر کابینت بار/دیواری | 30 kg |
| نحوه تمیز کردن | با استفاده از یک پارچه مرطوب و یک پاک کننده ملایم پاک کنید. با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
فعال برای پیش خرید
موجود در انبار
| وزن | 2 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 28 × 19 × 8 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| ابعاد روبالشی | ۵۰×۸۰ سانتیمتر |
| ابعاد روتختی | ۲۴۰×۲۲۰ سانتیمتر |
| تراکم بافت | 240 نخ در هر اینچ مربع |
| تعداد روبالشی | 2 عدد |
| رنگ | آبی تیره |
| جنس محصول | 100% پنبه |
| مراقبت | قابل شستوشو در ماشین لباسشویی با دمای حداکثر ۶۰ درجه سانتیگراد (برنامهی نرمال)/ از سفیدکننده استفاده نکنید./ قابل خشککردن با ماشین لباسشویی در دمای معمولی (حداکثر ۸۰ درجه سانتیگراد)/ قابل اتو با دمای حداکثر 200 درجه سانتیگراد/ قابل خشکشویی نیست. |
موجود در انبار
فعال برای پیش خرید
موجود در انبار
موجود در انبار
موجود در انبار
فعال برای پیش خرید
دکوراسیون
لوازم برقی
دکوراسیون
لوازم برقی
دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.