-
ضمانت سلامت و اصالت کالا
-
ارسال به تمام نقاط کشور
گل مصنوعی نخود شیرین ایکیا SMYCKA رنگ سفید، باعث ایجاد حس سر زندگی و شادابی درون خانه و یا محل کار شما خواهد شد. این محصول را می توانید در فصل های سرد و یا گرم سال درون خانه ی خود داشته باشید.
زمان تحویل کالا 1 الی 7 روز کاری می باشد
۱,۸۷۸,۰۰۰ تومان
موجود در انبار
موجود در انبار
گل مصنوعی نخود شیرین ایکیا SMYCKA رنگ سفید، حاوی یک شاخه می باشد. شما می توانید این محصول را درون هر گلدان شیشه ای و غیر شیشه ای قرار دهید. این گیاه زیبا برای تزئین و زیباتر دیدهشدن فضای خانه شما مناسب می باشد. گل مصنوعی نخودی ایکیا SMYCKA به رنگ سفید است که باعث می شود فضا خانهتان بانشاط تر دیدهشود. شما می توانید این گل را با سایر گل های مصنوعی ایکیا ترکیب کرده و بر روی میز ناهارخوری، میز کار و هرجای دیگری قرار دهید.
دقت داشته باشید که این گیاه مصنوعی ظاهری بسیار طبیعی دارد و شما برای تمیز کردن آن می توانید از یک پارچه ی خشک استفاده کنید. این محصول به تنهایی هم می تواند نظر شما را جلب کند. ارتفاع این گیاه 60 سانتی متر می باشد.
یکی از مزیت های خرید گیاه مصنوعی این است که می توانید آن را در تمامی فصل های سال داشته باشید. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به گیاهان آلرژی دارید ولی علاقهمند هستید تا فضای خانه و محل کارتان پر نشاط تر باشد، می توانید از این محصول استفاده کنید.
این محصولات عمدتا از مواد بازیافتی تولید می شوند. رنگ سفید، شادی و نشاط به همراه آرامش را به شما هدیه می دهد و باعث می شود روحیه ی شما همیشه شاداب بماند.
درون گیاه مصنوعی نخود ایکیا مدل SMYCKA، سیم های فلزی به کار رفته است که می توانید به راحتی شاخه های آن را هرگونه که مایل بودید به وسیله یک انبر دستی حالت دهید و یا کوتاهتر کنید.
شما میتوانید این محصول و سایر گلدان های ایکیا را در طرحها و رنگهای متنوع از فروشگاه زردان سفارش دهید. همچنین بیش از 40 مدل مختلف از گل های مصنوعی ایکیا سری SMYCKA در سایت زردان قابل سفارش است.
این محصول برای استفاده در خانه و محل کار و فضای بیرون از خانه مناسب است.
اگر قصد دارید لوازم خانه و وسایل شخصی خود را کامل کنید، میتوانید تمامی محصولات برند ایکیا را از فروشگاه زردان سفارش دهید. همچنین با خريد شاخه گل مصنوعی نخود شیرین ایکیا SMYCKA رنگ سفید و به اشتراکگذاشتن نظرات و نقدهاي سازنده، مجموعه زردان را در ارائه خدمات هرچه بهتر ياری کنيد.
| وزن | 0.04 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 61 × 24 سانتیمتر |
| ارتفاع | 60 سانتی متر |
| جنس گیاه | 100٪ پلی استر (100٪ بازیافت)، پلاستیک پلی اتیلن، فولاد |
| رنگ | سفید |
| مراقبت ها | با یک پارچه خشک و تمیز پاک کنید. |
موجود در انبار
| برند | فیلیپس |
|---|---|
| وضعیت کالا | نو |
| ابعاد | 403x315x307 mm |
| وزن | ۵.۵ کیلوگرم |
| طول سیم | 80 سانتی متر |
| توان | 2000 وات |
| جنس بدنه | پلاستیک |
| حجم | 6.2 لیتر |
| رنگ | مشکی |
| مراقبت | برای جلوگیری از ایجاد ترکیب خطرناک و سرطانزا در مواد، غذا را با دمای کمتر از ۱۲۰ درجه سانتیگراد و در حجم کمتر درون هوا پز قرار دهید. همچنین توصیه میشود اندکی روغن به غذا نیز اضافه نمایید./ از وسایل نوکتیز و قاشق یا کفگیرهای استیل و یا آنهایی که لبه تیز دارند، در سبدهای این دستگاه استفاده نکنید تا باعث ایجاد خراش در آنها نشوید. این خراشها خطرناک هستند و میتوانند ترکیبات شیمیایی مضری را وارد غذاهایتان کنند./ در هنگام شستشو نیز از اسکاچ نرم و مواد شوینده ملایم استفاده کنید. برای نگهداری صحیح از این محصول دفترچه راهنما را حتماً با دقت بخوانید تا اطلاعات درستی از کار با دستگاه به شما بدهد./ یادتان باشد از قرار دادن موادی که با پوشش نچسب سبدها ترکیب میشوند در این دستگاه، خودداری نمایید. این ترکیبات میتوانند سلامتی شما را به خطر بیندازند./ یادتان باشد از قراردادن موادی که با پوشش نچسب سبدها ترکیب میشوند در این دستگاه، خودداری نمایید. این ترکیبات میتواند سلامتی شما را به خطر بیندازد. |
موجود در انبار
| وزن | 19.02 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 101 × 48 × 23 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| عمق | 44 سانتی متر |
| ارتفاع | 91 سانتی متر |
| عرض | 94 سانتی متر |
| رنگ | چوب کاج/ یاسی |
| جنس محصول | قاب: چوب کاج یکپارچه با پوشش لاک اکریلیک شفاف و رنگشده/ جعبه ذخیرهسازی: پلیپروپیلن (حداقل ۵۰٪ مواد بازیافتی) |
| مراقبت | با یک پارچه مرطوب شده با شوینده ملایم تمیز کنید./ با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
موجود در انبار
| وزن | 0.06 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 27 × 20 × 3 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| طول | 38.5 سانتی متر |
| عرض | 27.5 سانتی متر |
| تعداد بسته | 2 عدد |
| رنگ | سبز/ طرح دار |
| جنس محصول | پارچه: 100% پنبه / سمت جلو: لاستیک 100% مصنوعی / لبه بندی: 100٪ پلی استر (100٪ بازیافت) |
| مراقبت | شستشو با ماشین لباسشویی، حداکثر دمای ۶۰ درجه سانتیگراد، فرایند معمولی./ بههیچعنوان از سفیدکننده، اتو و خشکشویی استفاده نکنید./ خشککن با دمای پایین (حداکثر ۶۰ درجه سانتیگراد)./ انقباض حداکثر ۶ درصد./ قبل از شستشو قلاب و بست حلقه را ببندید. |
موجود در انبار
موجود در انبار
| وزن | 1.25 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 38 × 22 × 14 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| قطر | 19 سانتی متر |
| ارتفاع | 10 سانتی متر |
| طول (با دستهها) | 38 سانتی متر |
| ارتفاع (با درب) | 16 سانتی متر |
| حجم | 2.3 لیتر |
| رنگ | مشکی–آبی |
| جنس محصول | مواد اصلی: آلومینیوم، روکش نچسب سرامیکی Sol-gel، رنگ رزین سیلیکونی/ دسته / دستگیره: چوب درخت کائوچو (Rubberwood) طبیعی، روغن بذر کتان/ دیسک / واشر: استیل ضدزنگ/ درب: شیشه حرارتدیده (Tempered Glass)، لاستیک سیلیکونی/ پیچ: استیل ضدزنگ، روکش اپوکسی |
| مراقبت | قبل از اولین استفاده، قابلمه را به خوبی بشویید./ فقط شستوشوی دستی/ مناسب برای استفاده روی اجاق گاز/ مناسب برای استفاده روی اجاق القایی (Induction)/ مناسب برای استفاده روی اجاق شیشهای سرامیکی/ مناسب برای استفاده روی اجاق چدنی |
موجود در انبار
موجود در انبار
| وزن | 7 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 74 × 60 × 7 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| ارتفاع | ارتفاع: 99.6 سانتی متر/ ارتفاع صندلی: 36 سانتی متر |
| عمق | عمق: 72.3 سانتی متر/ عمق صندلی: 43 سانتی متر |
| عرض | عرض صندلی: 53 سانتی متر/ عرض: 66.2 سانتی متر |
| حداکثر وزن قابلتحمل | 110 کیلوگرم |
| رنگ | بدنه: رنگ چوب با روکش توس , تشک: خاکستری روشن کنیسا |
| جنس محصول | پارچه: 100٪ پلی استر (حداقل 90٪ بازیافتی)/ قاب زیر دستی / ریل: روکش توس، لاک اکریلیک شفاف/ قاب لوله ای: استیل |
| مراقبت | مراقبت صحیح از قاب صندلی راحتی: با یک پارچه آغشته به شوینده ملایم، قاب صندلی را پاک کنید./ با یک پارچه تمیز، سطح را خشک کنید. مراقبت صحیح از کوسن صندلی راحتی: قابل شستشو با ماشین لباسشویی نیست./ از سفیدکننده استفاده نکنید./ قابل خشککردن با دستگاه خشککن نیست./ اتوکشی نکنید./ خشکشویی نشود./ با یک پارچه مرطوب شده در آب تمیز کنید. |
موجود در انبار
موجود در انبار
| وزن | 6.70 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 93 × 25 × 7 سانتیمتر |
| جنس دیفیوزر | پلاستیک پلی کربنات |
| جنس شید / پایه / لوله | فولاد، نیکل اندود، لاک شفاف |
| جنس کاور | نیکل اندود، لاک شفاف، آلومینیوم |
| ارتفاع | 180 سانتی متر |
| عرض | 50 سانتی متر |
| توان بالابرنده | 13.5 وات |
| شار نوری بالابر | 2100 lm |
| توان چراغ مطالعه | 2.3 وات |
| شار نور چراغ مطالعه | 350 lm |
| رنگ | نقره ای |
موجود در انبار
| برند | فیلیپس |
|---|---|
| وضعیت کالا | نو |
| ابعاد | ۲۴۴x۲۴۴x۳۷۷ میلیمتر |
| حجم | حجم ظرف خردکن: 2.1 لیتر اسمی/ ظرفیت مخلوط کن: 1.5 لیتر |
| تعداد تنظیمات سرعت | 2 سرعته |
| توان مصرفی | 850 وات |
| رنگ | سفید , مشکی |
| جنس | جنس بدنه: پلاستیک/ جنس پارچ مخلوط کن: پلاستیک/ جنس تیغه: استیل ضدزنگ |
| مراقبت | از قراردادن مواد خوراکی داغ و گرم درون کاسه های پلاستیکی خردکن و مخلوط کن اجتناب کنید و اجازه دهید تا غذا سرد شود سپس آن را درون این ظروف بریزید. مواد داغ در تماس با پلاستیک برای سلامتی خطرناک هستند.تمام قطعات جداشدنی مانند کاسه، تیغهها، دیسکها و پارچ مخلوطکن را پس از هر بار استفاده با آب گرم و مواد شوینده ملایم و به کمک یک اسفنج نرم بشویید یا در ماشین ظرفشویی قرار دهید./ از تماس طولانی تیغهها با آب داغ اجتناب کنید تا تیز بودن آنها حفظ شود./ قبل از جمعکردن قطعات و قراردادن در کابینت، مطمئن شوید که تمام قطعات خشک شدهاند تا از ایجاد زنگزدگی یا رشد باکتری جلوگیری شود./ بدنه اصلی غذاساز را زمانی که خاموش است و به پریز برق وصل نیست، با دستمال مرطوب و نرم تمیزکنید./ از ریختن آب مستقیم روی موتور و بدنه دستگاه خودداری کنید تا از آسیب رسیدن به موتور جلوگیری شود./ تیغهها و دیسکها را در کاور محافظ یا جعبه مخصوص نگه دارید تا لبههای برنده آنها آسیب نبیند و ایمنی کاربر حفظ شود./ قراردادن دستگاه در محیط خشک و خنک/ به طور منظم تیغهها، دیسکها و سیم برق را بررسی کنید و در صورت هرگونه آسیب یا خوردگی، آنها را تعویض نمایید. |
فعال برای پیش خرید
موجود در انبار
| وزن | 0.01 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 17 × 10 × 1 سانتیمتر |
| طول | 17 سانتی متر |
| عرض | 10 سانتی متر |
| رنگ | سبز |
| جنس محصول | رویه خارجی: 67% پلی استر (100% بازیافتی) / 33% نایلون , لایه میانی: فوم پلی اورتان , پشت محصول: 100% نایلون |
| مراقبت | قابل شستشو با ماشین لباسشویی، با حداکثر دمای ۴۰ درجه سانتیگراد و دورهی شستشوی معمولی. از سفیدکننده استفاده نکنید. قابل خشککردن با ماشین لباسشویی نیست. اتوکشی نشود. خشکشویی نشود. |
موجود در انبار
| وزن | 0.44 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 28 × 13 × 13 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| طول سیم | 2.2 متر |
| قطر | 13 سانتی متر |
| ارتفاع | 26 سانتی متر |
| حداکثر توان | 8.6 وات |
| رنگ | بژ/ مشکی |
| جنس محصول | فریم بالا / پایه: فولاد، پوشش پودری/ شید: کاغذ |
| مراقبت | زمانی که آباژور خاموش است با یک پارچه مرطوب شده در یک شوینده ملایم تمیز کنید./ سپس با یک پارچه تمیز خشک نمایید. |
موجود در انبار
فعال برای پیش خرید
موجود در انبار
| وزن | 10.78 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 73 × 67 × 13 سانتیمتر |
| عرض | عرض: 68 سانتی متر , عرض نشیمن: 56 سانتی متر |
| ارتفاع | ارتفاع: 100 سانتی متر , ارتفاع نشیمن: 42 سانتی متر |
| عمق | عمق: 82 سانتی متر , عمق نشیمن: 50 سانتی متر |
| رنگ | بدنه: رنگ چوب با روکش توس , تشک: سبز روشن گونارد |
| جنس بدنه صندلی | پارچه نگهدارنده: 100% پلیپروپیلن , قاب: روکش چوبی چندلایه با چسب، روکش توس، لاک اکریلیک شفاف |
| جنس تشک صندلی | قاب: پارچه پشتیبان:100% پلی پروپیلن/ قاب:روکش چوبی با لایه چسب، روکش توس، لاک اکریلیک شفاف/ کوسن صندلی: پارچه: 100٪ پلی استر (حداقل 90٪ بازیافت)/ واشر: 100٪ پلی استر (حداقل 80٪ بازیافت)/ پر کردن راحت: فوم پلی اورتان 23 کیلوگرم بر متر مربع، فوم پلی اورتان 35 کیلوگرم بر متر مربع./ پارچه پشت: 100٪ پلی استر (100٪ بازیافت) |
| مراقبت | بدنه صندلی را با یک پارچه مرطوب آغشته به شوینده ملایم تمیز کنید و سپی با یک پارچه تمیز خشک کنید/ قابل شستشو با ماشین لباسشویی نیست/ سفید کننده مجاز نیست/ قابل خشک کردن با ماشین خشک کن نیست/ اتو کشی نشود/ خشکشویی نشود/ جاروبرقی بکشید/ با یک پارچه مرطوب تمیز کنید. |
دکوراسیون
لوازم برقی
دکوراسیون
لوازم برقی
دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.