-
ضمانت سلامت و اصالت کالا
-
ارسال به تمام نقاط کشور
این سینی قابلیت تاشو دارد. جنس این محصول از پلاستیک فشرده است . همچنین در اطراف آن شیارهایی تعببیه شده است. تا بتواند کتاب، گوشی و تبلت را برای شما نگهدارد.
زمان تحویل کالا 1 الی 7 روز کاری می باشد
۴,۲۰۵,۰۰۰ تومان
با سینی پایه دار آبی ایکیا KLIPSK می توانید هم کار کنید و هم از ناهار خود در رختخواب لذت ببرید. در قسمت رویی این سینی یک شیار قرار دارد. که برای گوشی های شما قرار دادهشده است. شما می توانید گوشی خود را در این قسمت قرارداده و همزمان دو کار را انجام دهید. یا اینکه با استفاده از این شیار، همزمان که در حال مطالعه ی کتاب هستید صبحانه ی خود را نیز میل کنید. سطح صاف این سینی باعث می شود تا لیوان و بشقاب و فنجان به خوبی بر روی آن بایستد. پایه های این محصول محکم است و شما می توانید از این سینی تا مدتهای زیادی استفاده کنید.
شما می توانید این محصول را از فروشگاه زردان سفارش دهید تا در زمان مقرر به دست شما برسد.
این محصول برای تمامی خانه ها مناسب می باشد.
اگر قصد دارید لوازم خانه و وسایل شخصی خود را کامل کنید می توانید تمامی محصولات برند ایکیا را از فروشگاه زردان سفارش دهید.
| وزن | 1.51 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 56 × 35 × 5 سانتیمتر |
| رنگ | آبی |
| ارتفاع | 26 سانتی متر |
| طول | 56 سانتی متر |
| جنس محصول | جنس پلاستیک پلی پروپیلن |
| حداکثر بار | 5 کیلوگرم |
فعال برای پیش خرید
| وزن | 0.84 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 70 × 34 × 1 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| عمق | 33 سانتی متر |
| طول | 33 سانتی متر |
| ارتفاع | 38 سانتی متر |
| رنگ | سبز/ سفید/ طرح دار |
| جنس محصول | بدنه اصلی: ۱۰۰٪ پلیاستر/ لایه داخلی: ۱۰۰٪ پلیپروپیلن/ تقویتکننده داخلی: مقوا (حداقل ۳۰٪ بازیافتی) |
| مراقبت | باکس را نشویید./ از سفیدکننده استفاده نکنید./ خشکشویی نکنید./ از اتو و خشککن استفاده نکنید. |
موجود در انبار
| وزن | 9.34 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 106 × 43 × 13 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| ارتفاع | ارتفاع: 102 سانتی متر/ ارتفاع نشیمن: 74 سانتی متر |
| عرض | عرض: 40 سانتی متر/ عرض نشیمن: 40 سانتی متر |
| عمق | عمق: 46 سانتی متر/ عمق نشیمن: 35 سانتی متر |
| حداکثر وزن قابل تحمل | 110 کیلوگرم |
| رنگ | سفید |
| جنس محصول | بدنه: چوب سخت (جامد)، چسب , نشیمن/پشتی: تخته فیبر , تمام اجزا: رنگ اکریلیک |
| مراقبت | با یک محلول صابون ملایم پاک کنید./ با یک پارچه تمیز خشک کنید./ برای افزایش پایداری، حدود دو هفته پس از مونتاژ و در صورت لزوم، پیچ ها را دوباره ببندید. |
فعال برای پیش خرید
| وزن | 0.45 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 38 × 38 × 7 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| عرض | 38 سانتی متر |
| عمق | 38 سانتی متر |
| ضخامت | 6.5 سانتی متر |
| وزن | وزن مواد پرکننده: 300 گرم / وزن کلی: 430 گرم |
| رنگ | بژ |
| جنس محصول | پارچه: 55% پنبه، 45% پلی استر (حداقل 90% بازیافت شده) / پر كننده: 100٪ پلی استر – الیاف توخالی (100٪ بازیافت شده) |
| مراقبت ها | قابل شستشو با ماشین لباسشویی |
موجود در انبار
| جنس | قطعات اصلی / پنل پایین: رتان، لاک اکریلیک شفاف پشتیبانی قاب/کانکتور: پوشش پودری فولاد، اپوکسی/پلی استر قاب: فولاد پیچ: فولاد، گالوانیزه مهره/پا را وارد کنید: پلی اتیلن قطعات نساجی: 100٪ پلی استر |
|---|---|
| عرض | 40 cm |
| عمق | 40 cm |
| ارتفاع | 60 cm |
| حجم | 95 لیتری |
| نحوه تمیز کردن | سبد با یک پارچه خشک و تمیز پاکش کن. آستر شستشو با ماشین گرم، چرخه معمولی. سفید کننده نکنید. خشکشویی نکنید. دمای متوسط اتو، حداکثر 300 درجه فارنهایت/150 درجه سانتیگراد. خشکشویی نکنید. |
موجود در انبار
فعال برای پیش خرید
موجود در انبار
موجود در انبار
موجود در انبار
موجود در انبار
موجود در انبار
| وزن | 0.42 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 17 × 15 × 15 سانتیمتر |
| ارتفاع | 12 سانتی متر |
| عرض | 14 سانتی متر |
| عمق | 16 سانتی متر |
| قطر | 14 سانتی متر |
| حجم | 12 دسی لیتر |
| رنگ | مشکی |
| جنس محصول | ظرف/قلاب: فولاد با روکش رنگ پودری / سینی: پلاستیک پلی پروپیلن |
| مراقبت | با پارچهای آغشته به شوینده ملایم، سطح را پاک کنید، سپس با پارچهای تمیز، آن را خشک کنید. |
فعال برای پیش خرید
موجود در انبار
| وزن | 0.07 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 40 × 15 × 15 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| ارتفاع | 35 سانتی متر |
| جنس محصول | گل / پوشش: ۱۰۰٪ پلیاستر (۱۰۰٪ بازیافتی)، پلاستیک پلیاتیلن (حداقل ۷۰٪ بازیافتی)/ برگ: ۱۰۰٪ پلیاستر (۱۰۰٪ بازیافتی)، رنگ، پلاستیک پلیاتیلن (حداقل ۷۰٪ بازیافتی)/ ساقه: پلاستیک پلیاتیلن (حداقل ۷۰٪ بازیافتی)، فولاد |
| مراقبت | با یک پارچه خشک تمیز کنید. |
فعال برای پیش خرید
| وزن | 19.58 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 68 × 64 × 38 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| ارتفاع | حداکثر ارتفاع: 114 سانتی متر / حداقل ارتفاع نشیمنگاه: 46 سانتی متر / حداکثر ارتفاع نشیمنگاه: 56 سانتی متر |
| عرض | عرض: 68 سانتی متر / عرض نشیمنگاه: 50 سانتی متر |
| عمق | عمق: 68 سانتی متر / عمق نشیمنگاه: 40 سانتی متر |
| رنگ | روکش: سبز روشن / بدنه: سفید |
| جنس محصول | بدنه پشتی: روکش چوبی چند لایه چسبانده شده , فریم نشیمن: فولاد , میله پشتی: فولاد، با رنگ اکریلیک مکانیزم: فولاد، پلاستیک استال، پلاستیک پلی آمید تقویت شده، پوشش پودری اپوکسی/پلی استر , پایه ستاره ای: آلومینیوم، پوشش پودری اپوکسی/پلی استر , اسفنج پشتی / اسفنج نشیمن / بالشتک نشیمن: فوم پلی اورتان با قابلیت ارتجاعی بالا (فوم سرد) 65 کیلوگرم بر متر مکعب , اتصال حلقه ای و قلاب: 100% نایلون , آستر نشیمن: پلی پروپیلن بدون بافت , زیپ / نخ: 100% پلی استر , اتصالات دسته / روکش / فریم داخلی / فریم دسته / دکمه: پلاستیک پلی آمید تقویت شده , بالشتک دسته: لاستیک مصنوعی , پارچه: 100% پلی استر (حداقل 90% بازیافت شده) |
| مراقبت | روکش: جاروبرقی بکشید، لکه های کوچک را می توان با پاک کننده پارچه یا اسفنجی که با آب یا محلول صابونی ملایم مرطوب شده است، پاک کرد. / فریم: با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
فعال برای پیش خرید
| وزن | 106.97 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 206 × 84 × 6 سانتیمتر |
| ارتفاع | ارتفاع کشو (داخل): 18 سانتی متر |
| طول | طول: 209 سانتی متر/ طول تخت: 202 سانتی متر/ طول تشک: 200 سانتی متر |
| عرض | عرض: 89 سانتی متر/ عرض کشو (داخل): 55 سانتی متر/ عرض تخت: 168 سانتی متر/ عرض تشک: 80 سانتی متر |
| قد | 83 سانتی متر |
| عمق | عمق کشو (داخل): 70 سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| جنس محصول | پایه جنس انتهای تخت / پشت / ریل بالا / قاب جلویی کشو / جلو کشو: تخته فیبر، رنگ اکریلیک، رنگ پلی استر/ جنس پایه تخت / ریل پایین: سرو استوار/ جنس جعبه: تخته خرده چوب، فویل ملامینه/ جنس پایین کشو: تخته فیبر، رنگ اکریلیک/ جنس پشت کشو / طرف کشو: تخته خرده چوب، فویل پلاستیکی تشک فوم: پارچه دور فوم: 100٪ پلی استر (100٪ بازیافت)/پر کننده تشک: 100٪ پلی استر/ پارچه زیر فوم: 100% پلی پروپیلن/ پر کننده: فوم پلی اورتان 25 کیلوگرم بر متر مربع. |
| مراقبت | تشک: نشوئید، از سفید کننده استفاده نکنید، اتو نکنید، خشکشویی نکنید، جاروبرقی، با یک پارچه مرطوب پاک کنید/ قاب تخت با 3 کشو: با یک پارچه مرطوب شده در یک پاک کننده ملایم تمیز کنید، با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
موجود در انبار
| وزن | 0.10 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 11 × 8 × 6 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| ارتفاع | 18 سانتی متر |
| حداکثر تحمل وزن | 3 کیلوگرم |
| رنگ | مشکی |
| جنس محصول | نگهدارنده: پلاستیک ABS / کفی مکنده: پلاستیک پلی کربنات، پلاستیک ABS، لاستیک مصنوعی |
| مراقبت ها | با یک پارچه مرطوب شده در یک محلول شوینده ملایم، سطح را تمیز کنید، سپس با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
دکوراسیون
لوازم برقی
دکوراسیون
لوازم برقی
دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.