-
ضمانت سلامت و اصالت کالا
-
ارسال به تمام نقاط کشور
زمان تحویل کالا 1 الی 7 روز کاری می باشد
۱۳,۷۹۵,۰۰۰ تومان
موجود در انبار
موجود در انبار
سرویس 4 پارچه ایکیا IKEA+365 مناسب برای استفاده ی روزانه می باشد. شما می توانید با استفاده از این ست ناهار و شام های خوشمزه ای را میل کنید. یکی از بهترین ویژگی های آن خوش دست بودنش می باشد.
یکی از مهمترین لوازم آشپزخانه سرویسهای سرو غذا هستند. مخصوصاً وقتی شامل قاشق و چنگال باشد. از آنجا که سرویس قاشق و چنگال از آن دسته کالاهایی است که هیچگاه از بین نمیرود و تا مدتها از آن استفاده خواهید کرد و قیمت بالایی هم دارد، هنگام خرید سرویس قاشق و چنگال باید کاملاً دقت کنید. این محصول با براقی خاصی که دارد می تواند توجه شما را به خود جلب کند.
وزن
مجموعاً ۵۵۰ گرم
رنگ
نقرهای
شامل
۱ عدد قاشق غذاخوری – ۱ عدد چنگال – ۱ عدد ملاقه – ۱ عدد کفگیر برش کیک
بستهبندی
قابل ارائه در بستههای ۴ عددی اورجینال ایکیا
ابعاد بستهبندی
۲۹*۲۵*۶ سانتیمتر
خرید
شما می توانید این محصول را را از فروشگاه زردان سفارش دهید تا در زمان مقرر به دست شما برسد.
این محصول برای تمامی خانه ها مناسب می باشد.
اگر قصد دارید لوازم خانه و وسایل شخصی خود را کامل کنید می توانید تمامی محصولات برند ایکیا را از فروشگاه زردان سفارش دهید.
| شامل | ۱ عدد قاشق غذاخوری – ۱ عدد چنگال – ۱ عدد ملاقه – ۱ عدد کفگیر برش کیک |
|---|---|
| ابعاد بستهبندی | ۲۹*۲۵*۶ سانتیمتر |
| جنس | استیل |
موجود در انبار
فعال برای پیش خرید
| وزن | 0.30 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 10 × 7 × 7 سانتیمتر |
| ارتفاع | 10 سانتی متر |
| قطر | 7 سانتی متر |
| رنگ | قرمز |
| مدت زمان سوختن | 30 ساعت |
| جنس شمع | موم گیاهی (حداقل 50%)، موم پارافین، عطر |
| جنس فیتیله | پنبه و سایر مواد مبتنی بر سلولز |
| مراقبت ها | به هیچ عنوان شمع ها را در کنار مواد قابل اشتعال روشن نکنید و همیشه نکات ایمنی را در نظر بگیرید. |
موجود در انبار
| وزن | 19.02 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 101 × 48 × 23 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| عمق | 44 سانتی متر |
| ارتفاع | 91 سانتی متر |
| عرض | 94 سانتی متر |
| رنگ | چوب کاج/ سفید |
| جنس محصول | قاب: چوب کاج یکپارچه با پوشش لاک اکریلیک شفاف و رنگشده/ جعبه ذخیرهسازی: پلیپروپیلن (حداقل ۵۰٪ مواد بازیافتی) |
| مراقبت | با یک پارچه مرطوب شده با شوینده ملایم تمیز کنید./ با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
موجود در انبار
| وزن | 3.35 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 92 × 61 × 2 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| طول | ۹۰ سانتیمتر |
| عرض | 60 سانتی متر |
| ضخامت | ۱۶ میلیمتر |
| مساحت | ۰.۵۴ متر مربع |
| چگالی سطحی | ۵۹۰۰ گرم بر متر مربع |
| رنگ | طبیعی |
| جنس محصول | پرز: ۹۹.۵٪ الیاف نارگیل، ۰.۵٪ پلیاتیلن/ پشت: لاتکس طبیعی |
| مراقبت | فقط برای استفاده داخلی توصیه میشود./ نشویید./ از مواد سفیدکننده استفاده نکنید./ در خشککن قرار ندهید./ اتو نکنید./ خشکشویی نشود. |
موجود در انبار
| وزن | 29.13 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 106 × 74 × 52 سانتیمتر |
| ارتفاع | 101 سانتی متر , ارتفاع نشیمن: 45 سانتی متر |
| عمق | عمق: 96 سانتی متر , عمق نشیمن: 54 سانتی متر |
| عرض | عرض: 82 سانتی متر , عرض نشیمن: 49 سانتی متر |
| رنگ | بژ |
| جنس محصول | روکش: 100% پلی استر (100% بازیافتی) , قاب: تخته سه لایه/ فوم پلی اورتان (با وزن 20 کیلوگرم بر متر مکعب)/ فوم پلی اورتان (با وزن 25 کیلوگرم بر متر مکعب)/ فوم پلی اورتان (با وزن 35 کیلوگرم بر متر مکعب)/ نئوپان/ چوب جامد/ فیبربرد , تشک نشیمن: فوم پلی اورتان (با وزن 35 کیلوگرم بر متر مکعب)/ فوم پلی اورتان/ فوم پلی اورتان (با وزن 20 کیلوگرم بر متر مکعب) , پایه: چوب راش، با پوشش لاک شفاف |
| مراقبت | قاب و روکش غیر قابل جدا شدن اند: جارو برقی بزنید، با پارچه مرطوب تمیز کنید. , روکش کوسن: قابل شستشو نیست، سفید کننده مجاز نیست، خشک کن چرخشی مجاز نیست، اتو کشی مجاز نیست، خشکشویی مجاز نیست. |
فعال برای پیش خرید
فعال برای پیش خرید
موجود در انبار
موجود در انبار
موجود در انبار
موجود در انبار
| وزن | 3.71 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 86 × 38 × 8 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| ارتفاع | حداقل ارتفاع: 119 سانتی متر/ حداکثر ارتفاع: 151 سانتی متر |
| قطر | قطر پایه: 62 سانتی متر |
| عرض | عرض شید: 37 سانتی متر |
| طول | طول سیم: 350 سانتی متر |
| حداکثر توان | 13 وات |
| رنگ | پایه: قهوه ای تیره/ شید: سفید |
| جنس محصول | لوله / پایه: خاکستر جامد، لاک اکریلیک شفاف / کلاهک یا شید: 100٪ پلی استر (حداقل 90٪ بازیافتی)، پلاستیک پلی پروپیلن (حداقل 50٪ بازیافتی) |
| مراقبت | لامپ را با گردگیر، گردگیری کنید. |
موجود در انبار
| وزن | 2 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 28 × 19 × 8 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| ابعاد روبالشی | ۵۰×۸۰ سانتیمتر |
| ابعاد روتختی | ۲۴۰×۲۲۰ سانتیمتر |
| تراکم بافت | 240 نخ در هر اینچ مربع |
| تعداد روبالشی | 2 عدد |
| رنگ | سفید |
| جنس محصول | 100% پنبه |
| مراقبت | قابل شستوشو در ماشین لباسشویی با دمای حداکثر ۶۰ درجه سانتیگراد (برنامهی نرمال)/ از سفیدکننده استفاده نکنید./ قابل خشککردن با ماشین لباسشویی در دمای معمولی (حداکثر ۸۰ درجه سانتیگراد)/ قابل اتو با دمای حداکثر 200 درجه سانتیگراد/ قابل خشکشویی نیست. |
موجود در انبار
فعال برای پیش خرید
موجود در انبار
| جنس | قطعات اصلی / پنل پایین: رتان، لاک اکریلیک شفاف پشتیبانی قاب/کانکتور: پوشش پودری فولاد، اپوکسی/پلی استر قاب: فولاد پیچ: فولاد، گالوانیزه مهره/پا را وارد کنید: پلی اتیلن قطعات نساجی: 100٪ پلی استر |
|---|---|
| عرض | 40 cm |
| عمق | 40 cm |
| ارتفاع | 60 cm |
| حجم | 95 لیتری |
| نحوه تمیز کردن | سبد با یک پارچه خشک و تمیز پاکش کن. آستر شستشو با ماشین گرم، چرخه معمولی. سفید کننده نکنید. خشکشویی نکنید. دمای متوسط اتو، حداکثر 300 درجه فارنهایت/150 درجه سانتیگراد. خشکشویی نکنید. |
موجود در انبار
فعال برای پیش خرید
| وزن | 73.10 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 204 × 88 × 43 سانتیمتر |
| عرض | عرض دسته: 24 سانتی متر/ عرض مبل: 218 سانتی متر |
| ارتفاع | ارتفاع با کوسن پشتی: 88 سانتی متر/ ارتفاع نشیمن: 45 سانتی متر |
| عمق | عمق: 88 سانتی متر/ عمق نشیمن: 49 سانتی متر |
| رنگ | آبی تیره |
| جنس محصول | قاب مبل سه نفره چارچوب پشت و نشیمنگاه: تخته سه لا، فوم پلی اورتان 20 کیلوگرم بر متر مربع، تخته فیبر، تخته خرده چوب، چوب جامد / دسته: فوم پلی اورتان 20 کیلوگرم در متر مربع، فوم پلی اورتان 25 کیلوگرم در متر مربع، چوب جامد، تخته خرده چوب، تخته فیبر/ بالشتک صندلی: فوم پلی اورتان بسیار انعطاف پذیر (فوم سرد) 35 کیلوگرم بر متر مربع، الیاف تو خالی پلی استر /کوسن پشتی: الیاف توخالی پلی استر/ پوشش: 100% پلی پروپیلن/ پلاستیک پلی پروپیلن روکش مبل 3 نفره پارچه پشت: 100٪ پلی استر (100٪ بازیافت)/ پارچه: 100٪ پلی استر (حداقل 90٪ بازیافت)/ طناب: 100٪ پلی استر |
| مراقبت | پوشش قابل جدا شدن روکش مبل 3 نفره: شستشو با ماشین لباسشویی، حداکثر دمای 40 درجه سانتیگراد، فرآیند معمولی/ جداگانه شسته شود/ از سفید کننده استفاده نکنید/ خشکشویی نکنید/ اتو، حداکثر 150 درجه سانتیگراد/ اتو روی عقب/ خشکشویی حرفه ای در تتراکلرواتن و هیدروکربن، فرآیند معمولی , قاب: قاب مبل سه نفره: با یک پارچه مرطوب شده در یک پاک کننده ملایم تمیز کنید/ با یک پارچه تمیز خشک کنید/ پوشش قاب مبل سه نفره: با گردگیر یا جاروبرقی به آرامی با استفاده از یک برس نرم تمیز کنید. |
موجود در انبار
موجود در انبار
دکوراسیون
لوازم برقی
دکوراسیون
لوازم برقی
دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.