-
ضمانت سلامت و اصالت کالا
-
ارسال به تمام نقاط کشور
قاشق و چنگال و چاقو استیل ایکیا LOFTESRIK به دلیل کیفیت بادوام و طراحی بی نظیری که دارد، در بین مردم بسیار محبوب شده است. این سرویس از جنس استیل ضد زنگ با پوشش براق تهیه شده است و دارای طراحی ساده اما زیباست. همچنین این سرویس بی نظیر با انواع مختلف دکوراسیون و میزهای غذا به خوبی هماهنگ و ست می شود.
زمان تحویل کالا 1 الی 7 روز کاری می باشد
۲۷,۷۶۲,۰۰۰ تومان
موجود در انبار
موجود در انبار
جنس سرویس قاشق چنگال و کارد 24 تکه ایکیا LOFTESRIK، از استیل ضد زنگ است که بسیار با دوام بوده و به راحتی تمیز می شود. ست زیبا و بی نظیر LOFTESRIK، با طراحی گرد و یک سبک خاص که با افزودن به میزتان، آن را به یک انتخاب عالی برای میز ناهار و شام تبدیل می کند. زیر این محصول فضا را شیک و زیباتر کرده و خوردن غذا را لذیذتر می کند.
قاشق چنگال و کارد ایکیا مدل LOFTESRIK ست 24 تایی، با طراحی ساده و شیک خود با انواع مختلف دکوراسیون و میزهای غذا به خوبی ست می شود. همه ما برای وعده های روزانه غذا ممکن است از قاشق چنگال هایی با شکل های متفاوت استفاده کنیم. اما معمولا برای مهمانی هایی با تعداد بالا دوست داریم قاشق چنگال های ست و یک دست سر سفره یا میز خود بچینیم.
بنابراین شما می توانید از قاشق و چنگال 24 تایی ایکیا مدل LOFTESRIK/ استیل ضد زنگ برای زیباتر کردن میز، و پذیرایی از مهمان های خود استفاده کنید. این محصول زیبا شامل 6 عدد چنگال، 6 عدد چاقو، 6 عدد قاشق غذا خوری و 6 عدد قاشق چای خوری است. این سرویس بی نظیر را قبل از استفاده برای اولین بار بشویید و خشک کنید.
جمع بندی:
سرویس قاشق، چنگال و کارد LOFTESRIK، یک مجموعه ظریف و زیبا از وسایل آشپزخانه است که با طراحی مدرن و کاربردی خود، به هر میز غذاخوری شکوه و زیبایی می بخشد. این سرویس از جنس استیل ضد زنگ با یک پوشش براق تهیه شده است و دارای طراحی ساده اما زیباست. این سرویس زیبا به دلیل کیفیت بالا، طراحی جذاب و قیمت مناسب، بسیار مورد توجه مصرفکنندگان قرار گرفتهاست. این مجموعه میتواند جزو انتخابهای عالی برای تزئین میز شام و همچنین استفاده روزانه در آشپزخانه باشد.
شما می توانید سایر سرویس قاشق چنگال و چاقوهای ایکیا را در تعداد و اندازه های مختلف از فروشگاه زردان سفارش دهید و با هم ست کنید.
این محصول برای استفاده روزانه در تمام آشپزخانه ها مناسب است.
اگر قصد دارید لوازم خانه و وسایل شخصی خود را کامل کنید می توانید تمامی محصولات برند ایکیا را از فروشگاه زردان سفارش دهید. همچنین با خريد سرویس 24 تکه قاشق چنگال و کارد ایکیا مدل LOFTESRIK و به اشتراکگذاشتن نظرات و نقدهای سازنده، مجموعه زردان را در ارائه خدمات هرچه بهتر ياری کنيد.
| وزن | 1.41 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 26 × 16 × 5 سانتیمتر |
| رنگ | نقره ای |
| جنس | استیل ضد زنگ |
| تعداد | 24 عدد |
| شامل | 6 عدد چنگال، 6 عدد چاقو، 6 عدد قاشق و 6 عدد قاشق چایخوری |
| مراقبت ها | قابل شستشو در ماشین ظرفشویی/ برای تمیز کردن کارد، چنگال، قاشق ها و کاهش خط خوردگی، همیشه بقایای مواد غذایی را بلافاصله بشویید. |
موجود در انبار
موجود در انبار
موجود در انبار
| وزن | 6.75 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 81 × 53 × 11 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| ارتفاع | ارتفاع: 79 سانتی متر/ ارتفاع نشیمن: 45 سانتی متر |
| عرض | عرض: 46 سانتی متر/ عرض نشیمن: 41 سانتی متر |
| عمق | عمق: 49 سانتی متر/ عمق نشیمن: 41 سانتی متر |
| حداکثر وزن قابل تحمل | 110 کیلوگرم |
| رنگ | رنگ طبیعی چوب توس |
| جنس محصول | بدنهی کناری/میلهی عرضی: توسِ توپر (توس جامد)، لاک شفاف رنگشده , نشیمن/ پشتی: روکش چوبی چندلایه، روکش توس، لاک شفاف رنگشده |
| مراقبت | با یک محلول آب و صابون ملایم، صندلی را پاک کنید، با یک پارچه تمیز، صندلی را خشک کنید، برای افزایش استحکام، حدود دو هفته پس از سرهم کردن و در صورت نیاز، دوباره پیچها را محکم کنید. |
موجود در انبار
موجود در انبار
موجود در انبار
| برند | فیلیپس |
|---|---|
| وضعیت کالا | نو |
| رنگ | سفید , مشکی |
| تعداد تنظیمات سرعت | 2 سرعته |
| توان مصرفی | 850 وات |
| امکانات ظاهری | پایه ضد لغزش |
| جنس تیغه | استیل ضد زنگ |
| مراقبت | تمام قطعات جداشدنی مانند کاسه، تیغهها، دیسکها و پارچ مخلوطکن را پس از هر بار استفاده با آب گرم و مواد شوینده ملایم و به کمک یک اسفنج نرم بشویید یا در ماشین ظرفشویی قرار دهید./ از تماس طولانی تیغهها با آب داغ اجتناب کنید تا تیز بودن آنها حفظ شود./ قبل از جمعکردن قطعات و قراردادن در کابینت، مطمئن شوید که تمام قطعات خشک شدهاند تا از ایجاد زنگزدگی یا رشد باکتری جلوگیری شود./ بدنه اصلی غذاساز را زمانی که خاموش است و به پریز برق وصل نیست، با دستمال مرطوب و نرم تمیزکنید./ از ریختن آب مستقیم روی موتور و بدنه دستگاه خودداری کنید تا از آسیب رسیدن به موتور جلوگیری شود./ تیغهها و دیسکها را در کاور محافظ یا جعبه مخصوص نگه دارید تا لبههای برنده آنها آسیب نبیند و ایمنی کاربر حفظ شود./ قراردادن دستگاه در محیط خشک و خنک/ به طور منظم تیغهها، دیسکها و سیم برق را بررسی کنید و در صورت هرگونه آسیب یا خوردگی، آنها را تعویض نمایید./ از قراردادن مواد خوراکی داغ و گرم درون کاسه های پلاستیکی خردکن و مخلوط کن اجتناب کنید و اجازه دهید تا غذا سرد شود سپس آن را درون این ظروف بریزید. مواد داغ در تماس با پلاستیک برای سلامتی خطرناک هستند. |
فعال برای پیش خرید
موجود در انبار
| جنس | تخته خرده چوب، تخته فیبر، رنگ اکریلیک، پر کردن کاغذ ساختار لانه زنبوری (100٪ بازیافت)، لبه های پلاستیکی تقسیم بندی: تخته خرده چوب، تخته فیبر، فویل، رنگ اکریلیک چاپ شده و برجسته، کاغذ، پلاستیک ABS |
|---|---|
| عرض | 41 cm |
| عمق | 39 cm |
| ارتفاع | 147 m |
| حداکثر بار / قفسه | 13 kg |
| حداکثر کابینت بار/دیواری | 30 kg |
| نحوه تمیز کردن | با استفاده از یک پارچه مرطوب و یک پاک کننده ملایم پاک کنید. با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
موجود در انبار
موجود در انبار
| وزن | 10.78 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 72 × 66 × 13 سانتیمتر |
| عرض | عرض: 68 سانتی متر , عرض نشیمن: 56 سانتی متر |
| عمق | عمق: 82 سانتی متر , عمق نشیمن: 50 سانتی متر |
| ارتفاع | ارتفاع: 100 سانتی متر , ارتفاع نشیمن: 42 سانتی متر |
| رنگ | بدنه: قهوه ای_مشکی (قهوهای سوخته) , روکش: بژ گونارد |
| جنس بدنه صندلی | پارچه نگهدارنده: 100% پلیپروپیلن , قاب: روکش چوب چندلایه چسباندهشده، روکش توس، رنگشده، لاک اکریلیک شفاف |
| جنس تشک صندلی | روکش: 100% پلی استر (حداقل 90% بازیافتی) , لایه میانی: 100% پلی استر (حداقل 80% بازیافتی) , مواد پرکننده برای راحتی: فوم پلی اورتان 23 کیلوگرم بر متر مکعب، فوم پلی اورتان 35 کیلوگرم بر متر مکعب , روکش پشتی: 100% پلی استر (100% بازیافتی) |
| مراقبت | بدنه صندلی را با یک پارچه مرطوب آغشته به شوینده ملایم تمیز کنید و سپس با یک پارچه تمیز خشک کنید/ قابل شستشو با ماشین لباسشویی نیست/ سفید کننده مجاز نیست/ قابل خشک کردن با ماشین خشک کن نیست/ اتو کشی نشود/ خشکشویی نشود/ جاروبرقی بکشید/ با یک پارچه مرطوب تمیز کنید. |
موجود در انبار
موجود در انبار
| وزن | 0.46 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 10 × 9 سانتیمتر |
| ارتفاع | 9.5 سانتی متر |
| قطر | 9.5 سانتی متر |
| زمان سوختن | 50 ساعت |
| رنگ | سبز کم رنگ |
| جنس محصول | شمعدان: شیشه، لاک شفاف رنگی/ شمع: موم کلزا، موم پارافین/ فیتیله: پنبه و سایر مواد مبتنی بر سلولز |
| مراقبت | فقط با دست شسته شود/ با شستن سطح با آب گرم، موم سخت شده را به راحتی پاک می کنید. |
موجود در انبار
فعال برای پیش خرید
موجود در انبار
| برند | شیائومی |
|---|---|
| وضعیت کالا | نو |
| ابعاد محصول | اتو: 245 × 78 × 95 میلیمتر/ پایه: 184 × 90 × 79 میلیمتر |
| ولتاژ نامی | تقریباً 220–240 ولت |
| فرکانس نامی | 50–60 هرتز |
| توان نامی | 1200 وات |
| ظرفیت مخزن آب | 150 میلیلیتر |
| محتویات بسته بندی | اتو بخار ×1/ دستکش محافظ ×1/ پایه ×1/ دفترچه راهنما ×1/ کارت ضمانت ×1 |
| مراقبت | برای شروع بهتر است مخزن را با آب تمیز یا مقطر پر کنید تا از ایجاد رسوب جلوگیری شود./ قبل از اولین استفاده یا پس از پر کردن مجدد آب، اتو را به هوا بخار دهید تا قطرات اولیه حذف شوند./ هنگام بخاردهی، دستگاه را بهآرامی روی پارچه حرکت دهید تا بخار به طور یکنواخت تقسیم شود و از آسیب به لباس جلوگیری شود./ پس از استفاده، بگذارید دستگاه خنک شود، سپس مخزن را تخلیه و آن را پاک کنید؛ این کار عمر اتو را افزایش میدهد. |
دکوراسیون
لوازم برقی
دکوراسیون
لوازم برقی
دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.