-
ضمانت سلامت و اصالت کالا
-
ارسال به تمام نقاط کشور
سری ایکیا 365+ سعی کرده است تا همه چیز را برای میز ناهارخوری شما فراهم کند. به دلیل سادگی ست قاشق و چنگال آیکیا مدل +IKEA 365 می توانید آن را به عنوان سرویس دم دستی یا سرویس مهمان استفاده کنید و از سرو غذا با آن لذت ببرید.
زمان تحویل کالا 1 الی 7 روز کاری می باشد
۳۰,۸۴۵,۰۰۰ تومان
موجود در انبار
موجود در انبار
طراح این محصول
Ola Wihlborg
شما می توانید این محصول را از فروشگاه زردان سفارش دهید تا در زمان مقرر به دست شما برسد.
این محصول برای تمامی خانه ها مناسب می باشد.
اگر قصد دارید لوازم خانه و وسایل شخصی خود را کامل کنید می توانید تمامی محصولات برند ایکیا را از فروشگاه زردان سفارش دهید.
| وزن | 2.91 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 29 × 26 × 6 سانتیمتر |
| جنس محصول | فولاد ضد زنگ |
| تعداد | 56 عدد |
| مراقبت ها | قابل شستشو در ماشین ظرفشویی |
موجود در انبار
موجود در انبار
| وزن | 0.39 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 47 × 10 × 4 سانتیمتر |
| وضعیت کالا | نو |
| عمق | 10 سانتی متر |
| ارتفاع | 4 سانتی متر |
| طول | 45 سانتی متر |
| حداکثر وزن قابل تحمل | 3 کیلوگرم |
| جنس محصول | چوب کاج طبیعی |
| مراقبت | با یک پارچه خشک تمیز کنید./ برای لکهها میتوانید از پاککن یا سنباده نرم استفاده کنید./ برای مقاومت بیشتر و نگهداری آسان، میتوان آن را با روغن، واکس، لاک یا رنگ لعابی پوشش داد. |
فعال برای پیش خرید
| وزن | 0.45 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 28 × 10 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| طول | 170 سانتی متر |
| عرض | 130 سانتی متر |
| جنس محصول | 100٪ پلی استر (100٪ بازیافتی) |
| مراقبت | قابلیت شستشو با ماشین لباسشویی، حداکثر دمای ۴۰ درجه سانتیگراد، فرایند بسیار ملایم./ بههیچعنوان از مواد سفیدکننده و خشکشویی برای این روانداز استفاده نکنید./ استفاده از اتو مشکلی ندارد. حداکثر ۱۱۰ درجه سانتیگراد./ استفاده از خشککن با دمای معمولی (حداکثر ۶۰ درجه سانتیگراد) مجاز است. |
موجود در انبار
فعال برای پیش خرید
| وزن | 54.35 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 205 × 69 × 7 سانتیمتر |
| اندازه | 200×160 سانتی متر |
| طول | 211 سانتی متر , طول تشک: 200 سانتی متر |
| عرض | 174 سانتی متر , عرض تشک: 160 سانتی متر |
| ارتفاع | ارتفاع پایین تخت: 66 سانتی متر , ارتفاع سر تخت: 120 سانتی متر |
| رنگ | طوسی |
| کفی تخت خواب | Luröy |
| جنس محصول | تسمه: 100٪ پلی استر , چارچوب تخت: چوب کاج جامد، چسب، نقش چوب ، لاک اکریلیک شفاف , میله میانی : فولاد گالوانیزه , نوار تخت: روکش چوبی با لایه چسب، روکش توس، رزین چسب به عنوان پوشش |
| تعداد بسته | 5 عدد |
| مراقبت ها | با یک پارچه مرطوب شده در یک محلول شوینده ملایم، سطح را تمیز کنید، سپس با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
فعال برای پیش خرید
فعال برای پیش خرید
| وزن | 0.82 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 82 × 51 × 1 سانتیمتر |
| عرض | 50 سانتی متر |
| طول | 80 سانتی متر |
| مساحت | 0.40 متر مربع |
| تراکم سطح | 1894 گرم در متر مربع |
| رنگ | قهوه ای روشن (ترکیبی از زرد و قهوهای) |
| جنس محصول | 100% پنبه/ لایه پشتی: 50% طبیعی/ 50% لاتکس مصنوعی |
| مراقبت | شستشو با ماشین لباسشویی، حداکثر دمای 40 درجه سانتیگراد، فرآیند معمولی./ سفید کننده نکنید./ خشک کن با دمای پایین (حداکثر 60 درجه سانتیگراد)./ اتو نکنید./ خشکشویی نکنید. |
موجود در انبار
| وزن | 0.85 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 70 × 34 × 1 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| عمق | 38 سانتی متر |
| ارتفاع | 33 سانتی متر |
| عرض | 33 سانتی متر |
| رنگ | خاکستری تیره |
| جنس محصول | ماده پایه: 100% پلی استر (حداقل 90% بازیافتی)/ داخل: کارتن (حداقل 30% بازیافتی)/ پارچه داخلی: 100% پلی پروپیلن |
| مراقبت | نشویید./ از مواد سفیدکننده استفاده نکنید./ از خشککن استفاده نکنید./ اتو نکنید./ خشکشویی نکنید. |
موجود در انبار
| وزن | 0.07 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 38 × 13 × 2 سانتیمتر |
| طول | 37 سانتی متر |
| عرض | 12 سانتی متر |
| تعداد بسته | 2 عدد |
| رنگ | خاکستری |
| جنس محصول | روی پد: 100% پلی استر (حداقل 90% بازیافتی) / لایه میانی: فوم پلی اورتان / پشت پد: 100% نایلون / لبهها: 100% پلی استر |
| مراقبت | قابل شستشو با ماشین لباسشویی، با حداکثر دمای ۴۰ درجه سانتیگراد و دورهی شستشوی معمولی. در زمان شستشو از نرمکننده استفاده نکنید! از سفیدکننده استفاده نکنید. قابل خشککردن با ماشین لباسشویی نیست. اتوکشی نشود. خشکشویی نشود. |
موجود در انبار
| وزن | 3.49 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 59 × 27 × 8 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| طول | 55 سانتی متر |
| عرض | 25 سانتی متر |
| ارتفاع | 56 سانتی متر |
| حداکثر تحمل بار | 50 کیلوگرم |
| تعداد طبقه ها | 2 عدد |
| رنگ | مشکی |
| جنس پایه/ سینی | فولاد با روکش رنگ پودری پلی استر |
| جنس پایههای زیری | پلاستیک پلی پروپیلن |
| مراقبت ها | با یک پارچه مرطوب تمیز کنید |
فعال برای پیش خرید
موجود در انبار
| وزن | 0.42 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 49 × 12 × 12 سانتیمتر |
| ارتفاع گیاه | 47 سانتی متر |
| قطر گلدان | 12 سانتی متر |
| جنس برگ | پلاستیک پلی اتیلن (حداقل 20 درصد بازیافت شده) |
| جنس داخلی گلدان | پلاستیک پلی پروپیلن (حداقل 70% بازیافت شده)، بتن |
| جنس ساقه | پلاستیک پلی اتیلن (حداقل 40 درصد بازیافت شده) |
| مراقبت | با یک پارچه ی تمیز و خشک پاک کنید. |
فعال برای پیش خرید
موجود در انبار
موجود در انبار
| جنس | قطعات اصلی / پنل پایین: رتان، لاک اکریلیک شفاف پشتیبانی قاب/کانکتور: پوشش پودری فولاد، اپوکسی/پلی استر قاب: فولاد پیچ: فولاد، گالوانیزه مهره/پا را وارد کنید: پلی اتیلن قطعات نساجی: 100٪ پلی استر |
|---|---|
| عرض | 40 cm |
| عمق | 40 cm |
| ارتفاع | 60 cm |
| حجم | 95 لیتری |
| نحوه تمیز کردن | سبد با یک پارچه خشک و تمیز پاکش کن. آستر شستشو با ماشین گرم، چرخه معمولی. سفید کننده نکنید. خشکشویی نکنید. دمای متوسط اتو، حداکثر 300 درجه فارنهایت/150 درجه سانتیگراد. خشکشویی نکنید. |
موجود در انبار
| وزن | 1.45 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 46 × 20 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| طول | 200 سانتی متر |
| عرض | 150 سانتی متر |
| وزن پرکننده | 840 گرم |
| وزن کل | 1355 گرم |
| رنگ | سفید |
| جنس محصول | پر کننده: 100٪ پلی استر – فیبر توخالی (100٪ بازیافت)/ پارچه: 100٪ پلی استر (100٪ بازیافت) |
| مراقبت | شستشو با ماشین لباسشویی، حداکثر دمای 60 درجه سانتیگراد، فرآیند معمولی./ سفید کننده نکنید./ خشک کن، دمای معمولی (حداکثر 80 درجه سانتیگراد)./ اتو نکنید./ خشکشویی نکنید. |
دکوراسیون
لوازم برقی
دکوراسیون
لوازم برقی
دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.