-
ضمانت سلامت و اصالت کالا
-
ارسال به تمام نقاط کشور
ست جاادویه ایکیا مدل HULDHET با شیشه های سیاه درب دار و سینی از گردو ساخته شده است که حس گرم و طبیعت را به آشپزخانه شما می آورد. ست جا ادویه ایکیا HULDHET برای کنار اجاق گاز یا روی میز بسیار مناسب است تا همیشه روغن و ادویه جات در دسترس باشد.
زمان تحویل کالا 1 الی 7 روز کاری می باشد
۱۲,۳۲۵,۰۰۰ تومان
موجود در انبار
موجود در انبار
طراح محصول
Zhelin Lian
نحوه مونتاژ ست جا ادویه سرامیکی ایکیا
راهنمای مونتاژ: طریقه مونتاژ ست جا ادویه سرامیکی ایکیا HULDHET
شما می توانید این محصول را از فروشگاه زردان سفارش دهید تا در زمان مقرر به دست شما برسد.
این محصول برای تمامی خانه ها مناسب می باشد.
اگر قصد دارید لوازم خانه و وسایل شخصی خود را کامل کنید می توانید تمامی محصولات برند ایکیا را از فروشگاه زردان سفارش دهید.
| جنس قسمت سرامیکی | سنگی، لعاب رنگی |
|---|---|
| جنس درب / سینی | چوب گردو، روغن |
| جنس درزگیر | لاستیک سیلیکونی |
| جنس قاشق | پلاستیک پلی پروپیلن |
| تعداد بسته | 3 بسته |
موجود در انبار
| جنس | تخته خرده چوب، تخته فیبر، رنگ اکریلیک، پر کردن کاغذ ساختار لانه زنبوری (100٪ بازیافت)، لبه های پلاستیکی تقسیم بندی: تخته خرده چوب، تخته فیبر، فویل، رنگ اکریلیک چاپ شده و برجسته، کاغذ، پلاستیک ABS |
|---|---|
| عرض | 41 cm |
| عمق | 39 cm |
| ارتفاع | 147 m |
| حداکثر بار / قفسه | 13 kg |
| حداکثر کابینت بار/دیواری | 30 kg |
| نحوه تمیز کردن | با استفاده از یک پارچه مرطوب و یک پاک کننده ملایم پاک کنید. با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
موجود در انبار
| وزن | 0.13 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 22 × 11 × 4 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| ارتفاع | 20 سانتی متر |
| عرض | 29 سانتی متر |
| عمق | 22 سانتی متر |
| تعداد بسته | 1 عدد |
| جنس محصول | 100% پنبه |
| مراقبت | انقباض حداکثر ۵ درصد./ شستشو با دست، حداکثر ۴۰ درجه سانتیگراد./ سفیدکننده نکنید./ خشکشویی نکنید./ خشککن با دمای پایین (حداکثر ۶۰ درجه سانتیگراد)./ اتو، حداکثر ۱۵۰ درجه سانتیگراد./ اتوکشی روی عقب./ زمانی که خیس است به شکلی در بیاورید. |
موجود در انبار
موجود در انبار
| وزن | 0.22 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 22 × 19 × 5 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| طول | 50 سانتی متر |
| عرض | 50 سانتی متر |
| رنگ | زرد |
| جنس محصول | 100٪ پلی استر (حداقل 90٪ بازیافت شده) |
| مراقبت | شستشو با ماشین لباسشویی، حداکثر دمای 40 درجه سانتیگراد، فرآیند معمولی./ از سفید کننده استفاده نکنید./ خشک کن با دمای پایین (حداکثر 60 درجه سانتیگراد)./ اتو نکنید./ خشکشویی نکنید. |
موجود در انبار
| وزن | 0.66 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 20 × 20 × 13 سانتیمتر |
| جنس دیفیوزر / شید / بازتابنده / پایه / جام | پلاستیک پلی پروپیلن (حداقل 50 درصد بازیافت) |
| جنس لوله | آلومینیوم، رنگ |
| مراقبت ها | با یک پارچه خشک و تمیز پاک کنید. |
| قطر پایه | 16 سانتی متر |
| قطر | 19 سانتی متر |
| ارتفاع | 36 سانتی متر |
| حداکثر توان | 4.5 وات |
| ارتفاع پایه | 1 سانتی متر |
موجود در انبار
موجود در انبار
موجود در انبار
موجود در انبار
| وزن | 9.57 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 70 × 51 × 9 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| عمق | عمق: ۶۸ سانتیمتر/ عمق نشیمن: ۴۳ سانتیمتر |
| عرض | عرض: ۶۸ سانتیمتر/ عرض نشیمن: ۴۹ سانتیمتر |
| ارتفاع | حداکثر ارتفاع: ۹۳ سانتیمتر/ حداقل ارتفاع: ۸۲ سانتیمتر/ حداقل ارتفاع نشیمن: ۴۷ سانتیمتر/ حداکثر ارتفاع نشیمن: ۵۸ سانتیمتر |
| تست شده برای تحمل وزن | ۱۱۰ کیلوگرم |
| رنگ | فریم مشکی/ روکش قرمز |
| جنس محصول | فریم صندلی، چرخان: صفحه پایه / اهرم تنظیم: فولاد با پوشش پودری اپوکسی/ پوشش پایه: پلاستیک پلیپروپیلن/ بخش مرکزی پایه ستارهای / پایههای ستارهای: فولاد با پوشش اپوکسی/پلیاستر/ درپوش لولهها: پلیپروپیلن تقویتشده/ پوسته صندلی: فریم پشتی / فریم نشیمن: روکش چوب چندلایه (Layer-glued veneer)/ لایه راحتی (پرکننده): فوم پلییورتان ۳۵ کیلوگرم/مترمکعب، فوم پلییورتان ۳۰ کیلوگرم/مترمکعب/ زیپ: ۱۰۰٪ پلیاستر/ لایه زیرین: ۱۰۰٪ پلیپروپیلن/ فریم کلی: فولاد با پوشش اپوکسی/پلیاستر/ پارچه روکش: ۱۰۰٪ پلیاستر (حداقل ۹۰٪ بازیافتی) |
| مراقبت | روکش ثابت: لکههای سبک را میتوان با شوینده مخصوص پارچه یا اسفنج مرطوب با آب و محلول صابونی ملایم پاک کرد./ فریم: با محلول صابونی ملایم تمیز کنید./ سپس با یک پارچه تمیز خشک نمایید. |
موجود در انبار
فعال برای پیش خرید
| وزن | 1.05 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 28 × 19 × 5 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| طول | طول روکش لحاف: 200 سانتی متر/ طول روبالشی: 50 سانتی متر |
| عرض | عرض لحاف: 150 سانتی متر/ عرض روبالشی: 80 سانتی متر |
| تعداد روبالشی | یک بسته |
| تعداد نخ در هر اینچ مربع | 152/ اینچ مربع |
| رنگ | چند رنگ/ طرح دار |
| جنس محصول | 54٪ پلی استر (100٪ بازیافت)، 46٪ ویسکوز / ابریشم مصنوعی |
| مراقبت | شستشو با ماشین لباسشویی، حداکثر دمای ۶۰ درجه سانتیگراد، فرایند معمولی./ بههیچعنوان از سفیدکننده و خشکشویی استفاده نکنید./ استفاده از خشککن با دمای معمولی (حداکثر ۸۰ درجه سانتیگراد)./ مجاز به استفاده از اتو هستید، حداکثر ۲۰۰ درجه سانتیگراد. |
موجود در انبار
فعال برای پیش خرید
| وزن | 0.45 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 28 × 10 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| طول | 170 سانتی متر |
| عرض | 130 سانتی متر |
| جنس محصول | 100% پلی استر (100٪ بازیافتی) |
| مراقبت | قابلیت شستشو با ماشین لباسشویی، حداکثر دمای ۴۰ درجه سانتیگراد، فرایند بسیار ملایم./ بههیچعنوان از مواد سفیدکننده و خشکشویی برای این روانداز استفاده نکنید./ استفاده از اتو مشکلی ندارد. حداکثر ۱۱۰ درجه سانتیگراد./ استفاده از خشککن با دمای معمولی (حداکثر ۶۰ درجه سانتیگراد) مجاز است. |
دکوراسیون
لوازم برقی
دکوراسیون
لوازم برقی
دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.