-
ضمانت سلامت و اصالت کالا
-
ارسال به تمام نقاط کشور
با استفاده از این محصول، زمان کمتری را برای جستجوی چیزها صرف می کنید و بیشتر زمان خود را صرف کارهای شاد و سرگرم کننده کنید. این سینی وسایل آشپزی ایکیا مدل UPPDATERA سفید ملاقه، همزن و سایر ظروف را در جای خود نگه می دارد. جنس این محصول از پلاستیک است که گرما و طبیعت را به آشپزخانه شما می آورد.
زمان تحویل کالا 1 الی 7 روز کاری می باشد
۲,۳۲۵,۰۰۰ تومان
موجود در انبار
موجود در انبار
جا قاشق چنگال ایکیا UPPDATERA 20×31 سانتیمتر مرتب کردن کارد و چنگال و ظروف را آسان تر می کند. بنابراین می توانید به سرعت آنچه را که نیاز دارید در کشوی آشپزخانه پیدا کنید و شروع به پخت و پز کنید.
از ظروف آشپزخانه شما مراقبت می کند و از ایجاد خط و خش یا آسیب های دیگر در کشو جلوگیری می کند.
برای استفاده کارآمد از فضا در کشوهای آشپزخانه تان، می توانید آن را با سایر نظم دهنده های کشوی ایکیا سری UPPDATERA ترکیب کنید.
سفید جلوه ای گرم و کامل به آشپزخانه شما می دهد.
پایه های پلاستیکی زیر محصول کمک می کند تا سینی هنگام باز و بسته کردن کشو به اطراف سر نخورد. حتی اگر کشو شما کمی بزرگتر از سینی باشد، نگران نباشید سر نخواهد خورد.
سینی وسایل آشپزی سفید ایکیا مدل UPPDATERA را با دیگر نظم دهنده ها و ارگانایزرهای کشوی ایکیا ترکیب کنید.
برای تمیز کردن محصول کافی است آن را با یک پارچه مرطوب در یک پاک کننده ملایم تمیز کنید. سپس، با یک پارچه تمیز خشک کنید.
جمع بندی
به طور کلی، ارگانایزر سفید ایکیا مدل UPPDATERA یک ابزار کاربردی و عملی است که به شما کمک می کند تا قاشق ها و چنگال های خود را منظم و سازماندهی کنید. با استفاده از این وسیله، شما می توانید فضای بیشتری در آشپزخانه خود داشته باشید و به راحتی به قاشق ها و چنگال های مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید.
شما می توانید این محصول را از فروشگاه زردان سفارش دهید تا در زمان مقرر به دست شما برسد.
این محصول برای تمامی خانه ها مناسب می باشد.
اگر قصد دارید لوازم خانه و وسایل شخصی خود را کامل کنید می توانید تمامی محصولات برند ایکیا را از فروشگاه زردان سفارش دهید.
| وزن | 0.24 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 31 × 20 × 5 سانتیمتر |
| جنس اصلی | پلاستیک پلی پروپیلن (حداقل 20 درصد بازیافت)، لاستیک مصنوعی |
| مراقبت ها | با یک پارچه مرطوب در یک پاک کننده ملایم تمیز کنید. سپس، با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
| عرض | 20.0 سانتی متر |
| عمق | 30.6 سانتی متر |
| ارتفاع | 5.0 سانتی متر |
موجود در انبار
| وزن | 0.93 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 27 × 23 × 19 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| ارتفاع | 27 سانتی متر |
| قطر | 19 سانتی متر |
| حجم | 4 لیتر |
| رنگ | خاکستری |
| جنس محصول | سطل/درب: فولاد گالوانیزه، پوشش پودری / کف: پلاستیک پلی پروپیلن تقویت شده (حداقل 20% بازیافت شده) / اتصالات/پدال/سطل داخلی: پلاستیک پلی پروپیلن (حداقل 20% بازیافت شده) / دستگیره/میله/پایه/صفحه: فولاد ضد زنگ |
| مراقبت | با یک پارچه مرطوب شده در یک پاک کننده ملایم تمیز کنید./ با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
موجود در انبار
| وزن | 1.06 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 28 × 18 × 4 سانتیمتر |
| جنس جعبه/ جدا کننده/ درب | پلاستیک پلی پروپیلن (حداقل 50 درصد بازیافت شده) |
| جنس چکش/ آچار فرانسه/ پیچ گوشتی | فولاد، پلاستیک پلی پروپیلن (حداقل 50 درصد بازیافت)، لاستیک مصنوعی، نیکل اندود |
| جنس ضربه گیر | لاستیک مصنوعی |
| جنس انبر دست | فولاد، لاستیک مصنوعی، نیکل اندود |
| جنس مجموعه سری پیچ گوشتی (بیت) | فولاد، لاستیک مصنوعی |
| شامل | 1 عدد جعبه با چکش و دمپر لاستیکی مجزا، یک آچار فرانسه، انبردست ترکیبی، یک عدد پیچ گوشتی، سری های پیچ گوشتی شکاف دار، ستاره ای، آلن و یک عدد جک/ سری های پیچ گوشتی شامل: PZ1، PZ2، PZ3، T20، T25، T30، H4، H5، SL6 و AWL. |
| مراقبت ها | با یک پارچه مرطوب شده و یک شوینده ملایم تمیز کنید. |
موجود در انبار
موجود در انبار
فعال برای پیش خرید
| وزن | 0.86 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 13 × 11 × 11 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| ارتفاع | ارتفاع کل: 6 سانتی متر/ ارتفاع فنجان: 6 سانتی متر |
| قطر | قطر نعلبکی: 11 سانتی متر |
| حجم | 70 میلی لیتر |
| تعداد | 4 عدد |
| رنگ | فیروزهای روشن مات |
| جنس محصول | ظروف سرامیک سنگی (چینی سنگی) |
| مراقبت | قابلاستفاده در مایکروویو/ قابل شستشو در ماشین ظرفشویی. |
موجود در انبار
| وزن | 2.60 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 68 × 56 × 4 سانتیمتر |
| ارتفاع | 68 سانتی متر |
| عرض | 51 سانتی متر |
| جنس آینه | شیشه، لاستیک سیلیکونی |
| جنس قاب/ نوار حاشیه | راتان (حصیر)، پوشش محافظ از لاک اکریلیک شفاف |
| جنس قلاب آویز | فولاد با پوشش پودری اپوکسی/پلی استر |
| نگهداری | با یک پارچه تمیز، سطح آینه را خشک کنید، راتان در محیطهای خشک، خنک و با دمای ثابت ماندگاری بالایی دارد، برای تمیز کردن قاب راتان از یک پارچه مرطوب استفاده کنید و از مواد شویندهی قوی خودداری کنید. |
موجود در انبار
موجود در انبار
| وزن | 9.57 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 70 × 51 × 9 سانتیمتر |
| وضعیت کالا | نو |
| عمق | عمق: ۶۸ سانتیمتر/ عمق نشیمن: ۴۳ سانتیمتر |
| عرض | عرض: ۶۸ سانتیمتر/ عرض نشیمن: ۴۹ سانتیمتر |
| ارتفاع | حداکثر ارتفاع: ۹۳ سانتیمتر/ حداقل ارتفاع: ۸۲ سانتیمتر/ حداقل ارتفاع نشیمن: ۴۷ سانتیمتر/ حداکثر ارتفاع نشیمن: ۵۸ سانتیمتر |
| تست شده برای تحمل وزن | ۱۱۰ کیلوگرم |
| رنگ | فریم سفید/ روکش خاکستری کم رنگ |
| جنس محصول | فریم صندلی، چرخان: صفحه پایه / اهرم تنظیم: فولاد با پوشش پودری اپوکسی/ پوشش پایه: پلاستیک پلیپروپیلن/ بخش مرکزی پایه ستارهای / پایههای ستارهای: فولاد با پوشش اپوکسی/پلیاستر/ درپوش لولهها: پلیپروپیلن تقویتشده/ پوسته صندلی: فریم پشتی / فریم نشیمن: روکش چوب چندلایه (Layer-glued veneer)/ لایه راحتی (پرکننده): فوم پلییورتان ۳۵ کیلوگرم/مترمکعب، فوم پلییورتان ۳۰ کیلوگرم/مترمکعب/ زیپ: ۱۰۰٪ پلیاستر/ لایه زیرین: ۱۰۰٪ پلیپروپیلن/ فریم کلی: فولاد با پوشش اپوکسی/پلیاستر/ پارچه روکش: ۱۰۰٪ پلیاستر (حداقل ۹۰٪ بازیافتی) |
| مراقبت | روکش ثابت: لکههای سبک را میتوان با شوینده مخصوص پارچه یا اسفنج مرطوب با آب و محلول صابونی ملایم پاک کرد./ فریم: با محلول صابونی ملایم تمیز کنید./ سپس با یک پارچه تمیز خشک نمایید. |
موجود در انبار
موجود در انبار
| وزن | 16.23 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 95 × 53 × 23 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| عمق | 44 سانتی متر |
| ارتفاع | 52 سانتی متر |
| عرض | 93 سانتی متر |
| رنگ | چوب کاج/ نارنجی ملایم/ قرمز |
| جنس محصول | فریم: ساختهشده از چوب کاج طبیعی با روکش شفاف و رنگی/ جعبه نگهداری: تولیدشده از پلیپروپیلن با حداقل ۵۰٪ مواد بازیافتی |
| مراقبت | با یک پارچه مرطوب شده با شوینده ملایم تمیز کنید./ با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
موجود در انبار
| وزن | 0.39 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 47 × 10 × 4 سانتیمتر |
| وضعیت کالا | نو |
| عمق | 10 سانتی متر |
| ارتفاع | 4 سانتی متر |
| طول | 45 سانتی متر |
| حداکثر وزن قابل تحمل | 3 کیلوگرم |
| جنس محصول | چوب کاج طبیعی |
| مراقبت | با یک پارچه خشک تمیز کنید./ برای لکهها میتوانید از پاککن یا سنباده نرم استفاده کنید./ برای مقاومت بیشتر و نگهداری آسان، میتوان آن را با روغن، واکس، لاک یا رنگ لعابی پوشش داد. |
موجود در انبار
موجود در انبار
| وزن | 3.70 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 109 × 24 × 16 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| طول | 122 سانتی متر |
| عرض | 22 سانتی متر |
| ارتفاع | 27 سانتی متر |
| طول کابل | 70 سانتی متر |
| قطر شید (کلاهک) | 22 سانتی متر |
| رنگ | مشکی |
| جنس محصول | لیوان سقفی/لوله: فولاد، پوشش پودری / شید (کلاهک): آلومینیوم، پوشش پودری، رنگ |
| مراقبت | زمانی که لامپها خاموش هستند با یک پارچه مرطوب شده در یک پاککننده ملایم، بدنه لوستر را تمیز کنید./ با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
موجود در انبار
موجود در انبار
| جنس | قطعات اصلی / پنل پایین: رتان، لاک اکریلیک شفاف پشتیبانی قاب/کانکتور: پوشش پودری فولاد، اپوکسی/پلی استر قاب: فولاد پیچ: فولاد، گالوانیزه مهره/پا را وارد کنید: پلی اتیلن قطعات نساجی: 100٪ پلی استر |
|---|---|
| عرض | 40 cm |
| عمق | 40 cm |
| ارتفاع | 60 cm |
| حجم | 95 لیتری |
| نحوه تمیز کردن | سبد با یک پارچه خشک و تمیز پاکش کن. آستر شستشو با ماشین گرم، چرخه معمولی. سفید کننده نکنید. خشکشویی نکنید. دمای متوسط اتو، حداکثر 300 درجه فارنهایت/150 درجه سانتیگراد. خشکشویی نکنید. |
موجود در انبار
| برند | کرکماز |
|---|---|
| وضعیت کالا | نو |
| ابعاد | ۳۴x۲۰x۲۳ سانتیمتر |
| وزن | ۱۸۸۰ گرم |
| حجم | ۵ لیتر |
| سایر اقلام همراه محصول | دفترچه راهنما |
| جنس محصول | بدنه استیل ضدزنگ 18/10 با دوام و درخشندگی بالا/ 18% کروم و 10% نیکل/ درب: استیل/ دستگیره: عایق باکالیت |
| مراقبت | قبل از اولین استفاده، حتماً محصول را با آب گرم و کمی مایع ظرفشویی بشویید و خشک کنید./ پس از هر بار استفاده، شستوشوی سریع مانع از باقیماندن لکههای چربی یا رسوب مواد غذایی میشود./ برای شستوشو از اسکاچهای زبر یا سیمی استفاده نکنید./ بهترین گزینه استفاده از اسفنج نرم یا پارچه میکروفایبر است./ هنگام همزدن غذا از قاشق و کفگیرهای چوبی استفاده کنید تا سطح داخلی آسیب نبیند./ دستگیرههای سیلیکونی در برابر حرارت مقاوم هستند، اما بهتر است آنها را در تماس مستقیم با شعله یا اجسام فلزی داغ قرار ندهید./ پس از هر بار استفاده دربها را جدا کرده و بشویید تا رسوبات یا چربی روی سوپاپها باقی نماند. تمیز بودن سوپاپها به عملکرد ایمن دستگاه کمک زیادی میکند./ پس از شستوشو، محصول را فوراً با دستمال نرم خشک کنید تا از ایجاد لکههای آب یا رسوب جلوگیری شود./ برای نگهداری طولانیمدت، دیگها را رویهم قرار ندهید مگر اینکه بین آنها یک دستمال نرم یا محافظ بگذارید تا از ایجاد خط و خش جلوگیری شود. |
موجود در انبار
| وزن | 5.96 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 58 × 53 × 8 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| عرض | عرض: 68 سانتی متر/ عرض نشیمن: 54 سانتی متر |
| عمق | عمق: 54 سانتی متر/ عمق نشیمن: 54 سانتی متر |
| ارتفاع | ارتفاع: 39 سانتی متر/ ارتفاع نشیمن: 38 سانتی متر |
| حداکثر وزن قابل تحمل | 110 کیلوگرم |
| رنگ | روکش کوسن: خاکستری تیره / قاب (بدنه): روکش چوب توس روشن (کرم-قهوه ای روشن) |
| جنس قاب زیرپایی | روکش چوبی با لایه چسب، روکش توسکا، لاک اکریلیک شفاف |
| جنس کوسن زیرپایی | پارچه: ۱۰۰٪ پلی استر (حداقل ۹۰٪ بازیافتی)/ لایه میانی: ۱۰۰٪ پلی استر (حداقل ۸۰٪ بازیافتی)/ پرکننده راحتی: فوم پلی اورتان 35 کیلوگرم بر متر مکعب/ پارچه پشت: ۱۰۰٪ پلی استر (۱۰۰٪ بازیافتی) |
| مراقبت ها | با یک پارچه مرطوب شده در یک محلول شوینده ملایم، سطح را تمیز کنید، سپس با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
دکوراسیون
لوازم برقی
دکوراسیون
لوازم برقی
دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.