-
ضمانت سلامت و اصالت کالا
-
ارسال به تمام نقاط کشور
تشک بادی تعویض نوزاد ایکیا، SKOTSAM بسیار نرم است و مناسب کودک شما است. چهار طرف این محصول بادی است که از کودک شما محافظت می کند و لحظاتی آرام و ایمن را برای شما رقم می زند. این تشک از نوعی پلاستیک ساخته شده است که برای کودکان بی ضرر است و به راحتی پاک و تمیز می شود. متناسب با تمام میزهای تعویض پوشک ایکیا.
زمان تحویل کالا 1 الی 7 روز کاری می باشد
۴,۳۵۰,۰۰۰ تومان
موجود در انبار
موجود در انبار
شما می توانید این محصول را از فروشگاه زردان سفارش دهید تا در زمان مقرر به دست شما برسد.
این محصول برای تمامی خانه ها مناسب می باشد.
اگر قصد دارید لوازم خانه و وسایل شخصی خود را کامل کنید می توانید تمامی محصولات برند ایکیا را از فروشگاه زردان سفارش دهید.
| وزن | 0.39 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 49 × 42 × 7 سانتیمتر |
| جنس رویه تشک | 80/20٪ PEVA |
| جنس مواد داخل تشک | فوم پلی اورتان 25 کیلوگرم بر متر مربع. |
| جنس دهانۀ تشک | پلاستیک EVA |
| مراقبت ها | با یک پارچه تمیز خشک کنید. در صورت لزوم با یک پارچه نرم مرطوب شده در آب و یک ماده شوینده یا صابون ملایم غیر ساینده پاک کنید. |
| طول | 80 سانتی متر |
| عرض | 53 سانتی متر |
| ارتفاع | 2 سانتی متر |
موجود در انبار
موجود در انبار
موجود در انبار
فعال برای پیش خرید
| وزن | 0.19 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 55 × 22 × 22 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| ارتفاع | 55 سانتی متر |
| جنس گل | 100% پلی استر (100% بازیافت شده)، پلی اتیلن پلاستیک (حداقل 50% بازیافت شده)، رنگ |
| جنس برگ/بستهبندی | 100% پلی استر (100% بازیافت شده)، پلی اتیلن پلاستیک (حداقل 50% بازیافت شده) |
| جنس ساقه | پلی اتیلن پلاستیک (حداقل 50% بازیافت شده)، فولاد، لاستیک مصنوعی |
| مراقبت ها | با یک پارچه مرطوب تمیز کنید |
فعال برای پیش خرید
موجود در انبار
| وزن | 0.27 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 31 × 21 × 10 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| عمق | 20 سانتی متر |
| عرض | 30 سانتی متر |
| ارتفاع | 17 سانتی متر |
| حداکثر تحمل وزن | 3 کیلوگرم |
| رنگ | مشکی |
| جنس محصول | قفسه: پلاستیک ABS / مکنده: پلاستیک پلی کربنات، پلاستیک ABS، لاستیک مصنوعی |
| مراقبت ها | با یک پارچه مرطوب شده در یک محلول شوینده ملایم، سطح را تمیز کنید، سپس با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
فعال برای پیش خرید
| وزن | 1.05 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 28 × 19 × 5 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| طول | طول روکش لحاف: 200 سانتی متر/ طول روبالشی: 50 سانتی متر |
| عرض | عرض لحاف: 150 سانتی متر/ عرض روبالشی: 80 سانتی متر |
| تعداد روبالشی | یک بسته |
| تعداد نخ در هر اینچ مربع | 152/ اینچ مربع |
| رنگ | چند رنگ/ طرح دار |
| جنس محصول | 54٪ پلی استر (100٪ بازیافت)، 46٪ ویسکوز / ابریشم مصنوعی |
| مراقبت | شستشو با ماشین لباسشویی، حداکثر دمای ۶۰ درجه سانتیگراد، فرایند معمولی./ بههیچعنوان از سفیدکننده و خشکشویی استفاده نکنید./ استفاده از خشککن با دمای معمولی (حداکثر ۸۰ درجه سانتیگراد)./ مجاز به استفاده از اتو هستید، حداکثر ۲۰۰ درجه سانتیگراد. |
موجود در انبار
| وزن | 0.18 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 40 × 5 × 3 سانتیمتر |
| طول | 40 سانتی متر |
| قطر | 1.3 سانتی متر |
| جنس محصول | لوله: استیل ضد زنگ , مهره فنری/براکت: استیل ضد زنگ |
| مراقبت | در صورت لزوم با یک پارچه نرم مرطوب شده در آب و یک ماده شوینده ملایم یا صابون پاک کنید، سپس با یک پارچه تمیز خشک کنید/ از اسکاجهای زبر، سیم ظرفشویی، ابزار سخت یا تیز که میتوانند سطح استیل ضد زنگ را خراش دهند، استفاده نکنید. |
موجود در انبار
| وزن | 0.75 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 27 × 18 × 9 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| عمق | 9 سانتی متر |
| ارتفاع | 17 سانتی متر |
| عرض | 26 سانتی متر |
| رنگ | ذغالی تیره |
| جنس محصول | میله / قفسه: فلز با پوشش پودری/ صفحه نصب: آلومینیوم آنودایزد/ قسمت نگهدارنده رول دستمال: پلاستیک پلیپروپیلن (حداقل ۵۰٪ بازیافتی) |
| مراقبت | با یک دستمالی که مرطوب است و آغشته به شوینده ملایم تمیز کنید./ سپس با دستمال تمیز خشک نمایید. |
موجود در انبار
| وزن | 3.89 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 103 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| طول | 152 سانتی متر |
| عرض | 102 سانتی متر |
| ضخامت | 6 میلی متر |
| مساحت | 1.55 مترمربع |
| چگالی سطح | ۲۳۴۰ گرم بر متر مربع |
| پوشش پرز | ۵۰۰ گرم بر متر مربع |
| ضخامت پرز | ۴ میلیمتر |
| رنگ | خاکستری/ مشکی |
| جنس محصول | سطح رویی: ۱۰۰٪ نایلون/ پشت: لاتکس مصنوعی |
| مراقبت | فقط برای استفاده داخلی توصیه میشود./ نشویید./ از مواد سفیدکننده استفاده نکنید./ در خشککن قرار ندهید./ اتو نکنید./ خشکشویی نشود./ پادری را بهطور منظم جاروبرقی بکشید یا تکان دهید تا گرد و خاک و ذرات ریز جمع شده از بین بروند. |
موجود در انبار
موجود در انبار
| جنس | تخته خرده چوب، پر کردن کاغذ ساختار لانه زنبوری (100٪ بازیافت شده)، تخته فیبر، لبه های پلاستیکی، رنگ اکریلیک |
|---|---|
| عرض | 11 سانتی متر |
| عمق | 11 سانتی متر |
| ارتفاع | 2 متر |
| حداکثر توان بار | 24 کیلو گرم |
| جزییات | قفسه های کم عمق بدون اشغال فضای سرویس قابل نصب به صورت افقی یا عمودی |
| نحوه تمیز کردن | با استفاده از یک پارچه مرطوب و یک پاک کننده ملایم پاک کنید. با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
موجود در انبار
| برند | JY-001BX |
|---|---|
| وضعیت کالا | نو |
| ابعاد | ۲۲.۸×۷.۵×۷.۵ سانتی متر |
| وزن محصول | ۷۴۰ گرم |
| حجم مخزن آب | ۶۰ میلیلیتر |
| فشار | ۲۰ بار |
| جنس بدنه محصول | پلاستیک ABS |
| مراقبت | شستشوی منظم: قبل از اولین استفاده و پس از هر بار استفاده، مخزن آب و بخشهای مرتبط با قهوه را با آب گرم و دستمال نرم تمیز کنید تا باقیمانده قهوه یا روغنها جمع نشود. این محصول را با اسفنج نرم بشویید. از اسکاچهای زبر استفاده نکنید تا دستگاه خط و خشی به خود نگیرد و برای سلامتی هم مشکل ساز نشود./ خشک کردن کامل: پس از شستشو، تمامی قطعات را کاملاً خشک کنید تا از ایجاد کپک یا زنگزدگی جلوگیری شود./ استفاده از آب تازه و تمیز: برای حفظ طعم قهوه و جلوگیری از رسوب، همیشه از آب تصفیهشده یا تازه استفاده کنید./ نگهداری در محیط خشک و خنک: دستگاه را از نور مستقیم خورشید، حرارت زیاد و رطوبت دور نگه دارید./ مراقبت از باتری شارژی: باتری را بهصورت کامل شارژ کرده و از تخلیه کامل مکرر جلوگیری کنید تا عمر مفید آن افزایش یابد./ بررسی دورهای قطعات: واشرها، فیلترها و درپوشها را کنترل کرده و در صورت فرسودگی تعویض کنید تا کیفیت دمآوری قهوه حفظ شود. |
موجود در انبار
| جنس | تخته خرده چوب، تخته فیبر، رنگ اکریلیک، پر کردن کاغذ ساختار لانه زنبوری (100٪ بازیافت شده)، لبه های پلاستیکی تقسیم بندی: تخته خرده چوب، تخته فیبر، فویل، رنگ اکریلیک چاپ شده و برجسته، کاغذ، پلاستیک ABS |
|---|---|
| عرض | 147 cm |
| عمق | 39 cm |
| ارتفاع | 147 cm |
| نحوه تمیز کردن | با استفاده از یک پارچه مرطوب و یک پاک کننده ملایم تمیز کنید. با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
| حداکثر بار / قفسه | 13 kg |
| رنگ | سفید |
فعال برای پیش خرید
موجود در انبار
| وزن | 0.18 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 36 × 36 × 3 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| عمق | 36 سانتی متر |
| عرض | 36 سانتی متر |
| ضخامت | 2.5 سانتی متر |
| رنگ | مشکی |
| جنس محصول | پارچه رویی: 100٪ پلی استر (حداقل 90٪ بازیافت شده) / پارچه پشتی: 100% پلی پروپیلن / پر كننده: فوم پلی اورتان 30 کیلوگرم بر متر مربع. |
| مراقبت ها | قابل شستشو با ماشین لباسشویی |
دکوراسیون
لوازم برقی
دکوراسیون
لوازم برقی
دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.