-
ضمانت سلامت و اصالت کالا
-
ارسال به تمام نقاط کشور
ترولی ایکیا مدل RASKOG زرد ۷۸*۴۵*۳۵ سانتیمتر، در کوچکترین فضاها جا میگیرد و میتوان آن را به هر جایی که نیاز دارید جابهجا کرد. از آن بهعنوان فضای ذخیره اضافی برای تمامی وسایل آشپزخانه، لوازم روی میز کار یا برای دستکشها، کلیدها و گوشی همراه استفاده کنید.
زمان تحویل کالا 1 الی 7 روز کاری می باشد
۱۴,۳۵۵,۰۰۰ تومان
ترولی ایکیا RASKOG زرد با ابعاد 35x45x78 سانتیمتر برای افرادی مناسب است که به دنبال سازماندهی و دکوراسیون خاص هستند. این محصول که یکی از پرفروشترین محصولات ایکیا است، با طراحی هوشمندانه و مواد باکیفیت، کاربردهای متنوعی در منزل و محیطهای کاری دارد.
این محصول دارای چهارچرخ است که شما میتوانید بهآسانی آن را به هر اتاقی در خانه که نیاز بود جابهجا کنید بدون اینکه نگران سنگینی ترولی باشید. شما برای جایگذاری وسایلتان سهطبقه در اختیار دارید. حال تصمیم با خودتان است که در کدام فضای خانه از این محصول استفاده کنید.
ابعاد مناسب این ترولی، فضایی کافی برای نگهداری وسایل مختلف در اختیار شما قرار میدهد. طبقات با ارتفاع مناسب، امکان مرتبسازی و دسترسی آسان به وسایل را فراهم میکند. این ویژگی، مخصوصاً برای فضاهای کوچک مانند آپارتمانهای مدرن، یک مزیت بزرگ محسوب میشود. با جابهجایی طبقه وسط میتوان ارتفاع موردنظر برای قرارگرفتن وسایل را در طبقه دوم و سوم تنظیم کرد.
نیازی نیست حتماً سطح زیرین ترولی صاف باشد، چرخها بهگونهای طراحی میشوند که قابلتنظیم هستند و روی سطوح ناهموار نیز قابلیت کنترل و ایستایی دارند. هر طبقه قادر به تحمل حداکثر ۶ کیلوگرم بار است. بیش از این مقدار روی ترولی وسیله قرار ندهید تا ایمنیتان به خطر نیفتد.
در آشپزخانه برای نگهداری ظروف دمدستی یا شیشه ادویهها از این ترولی استفاده کنید. همچنین میتوانید این ترولی زیبا را در کنار مبلمانتان در اتاق نشیمن استفاده کنید. وسایلی که نیاز دارید دم دستتان باشد؛ مانند کتاب، مجلات و کنترل تلویزیون را روی آن قرار دهید. حتی برای پذیرایی نیز میتوانید بهجای سینی و رفتوآمدهای متعدد در یکبار تمامی وسایل پذیرایی مانند پیشدستی، کارد و چنگال و… را روی طبقات ترولی بگذارید به اتاق نشیمن بیاورید و از میهمانان پذیرایی کنید.
از این محصول در سرویس بهداشتی برای نگهداری وسایل شستوشو و حولههای کوچک دستی هم میشود کمک گرفت. ترولی با طراحی ساده و مدرن خود، مناسب برای هر سبک دکوراسیونی است. رنگ زرد آن، حس شادابی و انرژی را به فضا اضافه میکند و انتخابی جذاب برای افرادی است که به دکوراسیونهای خاص و رنگی علاقه دارند.
نحوه مونتاژ: راهنمای نصب ترولی زرد RASKOG
نحوه نگهداری:
طراح:
Nike Karlsson
جمعبندی:
ترولی RÅSKOG نه تنها یک ابزار کاربردی برای نظمدهی است، بلکه با طراحی زیبا و رنگ جذاب خود، جلوهای متفاوت به فضای شما میبخشد. یک محصول باکیفیت بالا که میتوانید در تمامی نقاط خانه از آن برای نگهداری وسایل استفاده کنید. حتی یک عنصر دکوراتیو نیز به حساب میآید.
شما میتوانید این محصول و سایر لوازم آشپزخانه برند ایکیا را در طرحها و رنگهای متنوع از فروشگاه زردان سفارش دهید و با هم ترکیب کنید.
مکانهای مناسب برای استفاده:
کاربردهای ترولی:
آشپزخانه
حمام
اتاق کار یا دفتر
اتاقخواب
سالن یا پذیرایی
باغچه و فضای باز
محیطهای کوچک یا آپارتمانها
استفاده در مهمانیها
با خرید ترولی ایکیا مدل RASKOG زرد با ابعاد 35x45x78 سانتیمتر و اشتراک نظرات و نقدهای سازنده، مجموعه زردان را در ارائه خدمات هرچه بهتر یاری کنید.
| وزن | 7.22 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 43 × 31 × 29 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| طول | 35 سانتی متر |
| ارتفاع | 78 سانتی متر |
| عرض | 45 سانتی متر |
| حداکثر بار قابل تحمل | بار/طبقه: 6 کیلوگرم/ حداکثر بار: 18 کیلوگرم |
| رنگ | زرد |
| جنس محصول | استیل، پوشش پودری اپوکسی |
| مراقبت | این چرخدستی در برابر سختترین استانداردهای ما برای پایداری، دوام و ایمنی آزمایش شده است تا سالها در برابر استفاده روزمره در خانه شما مقاومت کند./ در صورت لزوم با یک پارچه نرم مرطوب شده در آب و یک ماده شوینده ملایم یا صابون پاک کنید./ با یک پارچه تمیز خشک کنید/ برای حداکثر کیفیت، در صورت لزوم پیچها را دوباره ببندید./ بیشترین باری که هر طبقه می تواند تحمل کند 6 کیلوگرم است. |
موجود در انبار
| وزن | 2.07 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 37 × 28 × 14 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| ابعاد روبالشی | ۵۰×۸۰ سانتیمتر |
| ابعاد روتختی | ۲۴۰×۲۲۰ سانتیمتر |
| تراکم بافت | ۲۵۰ نخ در هر اینچ مربع |
| تعداد روبالشی | 2 عدد |
| رنگ | صورتی کم رنگ |
| جنس محصول | 100% پنبه |
| مراقبت | قابل شستوشو در ماشین لباسشویی با دمای حداکثر ۶۰ درجه سانتیگراد (برنامهی نرمال)/ از سفیدکننده استفاده نکنید./ قابل خشککردن با ماشین لباسشویی در دمای معمولی (حداکثر ۸۰ درجه سانتیگراد)/ قابل اتو با دمای حداکثر ۱۵۰ درجه سانتیگراد (ولی برای حفظ بافت موجدار پارچه توصیه میشود اتو نکنید)/ قابل خشکشویی نیست. |
فعال برای پیش خرید
| وزن | 2.15 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 57 × 36 × 3 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| تعداد طبقات | 3 عدد |
| قطر کلی | 45 سانتی متر |
| قطر هر دایره | 19 سانتی متر |
| ارتفاع کلی | 58 سانتی متر |
| حداکثر تحمل بار | 25 کیلوگرم |
| رنگ | خاکستری روشن |
| جنس پایه/ سینی | فولاد با روکش رنگ پودری پلی استر |
| جنس پایههای زیری | پلاستیک پلی پروپیلن |
| مراقبت ها | با یک پارچه مرطوب تمیز کنید |
فعال برای پیش خرید
موجود در انبار
موجود در انبار
موجود در انبار
| وزن | 3.89 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 103 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| طول | 152 سانتی متر |
| عرض | 102 سانتی متر |
| ضخامت | 6 میلی متر |
| مساحت | 1.55 مترمربع |
| چگالی سطح | ۲۳۴۰ گرم بر متر مربع |
| پوشش پرز | ۵۰۰ گرم بر متر مربع |
| ضخامت پرز | ۴ میلیمتر |
| رنگ | خاکستری/ مشکی |
| جنس محصول | سطح رویی: ۱۰۰٪ نایلون/ پشت: لاتکس مصنوعی |
| مراقبت | فقط برای استفاده داخلی توصیه میشود./ نشویید./ از مواد سفیدکننده استفاده نکنید./ در خشککن قرار ندهید./ اتو نکنید./ خشکشویی نشود./ پادری را بهطور منظم جاروبرقی بکشید یا تکان دهید تا گرد و خاک و ذرات ریز جمع شده از بین بروند. |
فعال برای پیش خرید
موجود در انبار
موجود در انبار
| جنس | تخته خرده چوب، تخته فیبر، رنگ اکریلیک، پر کردن کاغذ ساختار لانه زنبوری (100٪ بازیافت)، لبه های پلاستیکی تقسیم بندی: تخته خرده چوب، تخته فیبر، فویل، رنگ اکریلیک چاپ شده و برجسته، کاغذ، پلاستیک ABS |
|---|---|
| عرض | 41 cm |
| عمق | 39 cm |
| ارتفاع | 147 m |
| حداکثر بار / قفسه | 13 kg |
| حداکثر کابینت بار/دیواری | 30 kg |
| نحوه تمیز کردن | با استفاده از یک پارچه مرطوب و یک پاک کننده ملایم پاک کنید. با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
موجود در انبار
| وزن | 2.22 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 51 × 32 × 6 سانتیمتر |
| جنس اصلی | بامبو، لکه، لاک پلی اورتان/اکریلیک شفاف |
| جنس پایه | تخته فیبر، روکش بامبو، لکه، لاک پلی اورتان/اکریلیک شفاف |
| مراقبت ها | با یک پارچه مرطوب در یک پاک کننده ملایم تمیز کنید. سپس، با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
| عرض | 71.6 سانتی متر |
| عمق | 49.5 سانتی متر |
| ارتفاع | 5.6 سانتی متر |
موجود در انبار
موجود در انبار
| وزن | 0.49 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 29 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| طول | 170 سانتی متر |
| عرض | 130 سانتی متر |
| رنگ | سبز/سفید استخوانی |
| جنس محصول | 100٪ پلی استر (100٪ بازیافت) |
| مراقبت | در ماشین لباسشویی با حداکثر دمای 30 درجه سانتیگراد با فرایند معمولی بشویید./ از شوینده ملایم استفاده کنید./ حداکثر میزان آبرفت: ۴٪/ از سفیدکننده استفاده نکنید./ خشککن با دمای پایین (حداکثر ۶۰ درجه سانتیگراد)/ قابل اتوکشی با دمای حداکثر ۱۱۰ درجه سانتیگراد/ خشکشویی نشود. |
موجود در انبار
| وزن | 1.85 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 35 × 18 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| طول | 250 سانتی متر |
| عرض | 230 سانتی متر |
| رنگ | خاکستری تیره – آبی |
| جنس محصول | 100٪ پنبه (حداقل 50٪ بازیافتی) |
| مراقبت | شستشو با ماشین لباسشویی، حداکثر دمای ۴۰ درجه سانتیگراد، فرایند معمولی./ انقباض حداکثر ۴ درصد./ اتو، حداکثر ۲۰۰ درجه سانتیگراد./ بههیچعنوان از مواد سفیدکننده، خشکشویی و خشککن چرخان استفاده نکنید.ض |
موجود در انبار
| وزن | 5 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 51 × 29 × 10 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| ارتفاع | ارتفاع: 45 سانتی متر/ ارتفاع صندلی: 45 سانتی متر |
| عرض | عرض: 49 سانتی متر/ عرض صندلی: 49 سانتی متر |
| عمق | عمق: 28 سانتی متر/ عمق صندلی: 25 سانتی متر |
| بیشترین وزن قابل تحمل | 110 کیلوگرم |
| جنس محصول | کاج جامد |
| مراقبت | با یک پارچه تمیز خشک کنید./ لکه ها را می توان با استفاده از پاک کن، کاغذ سنباده خوب، صابون، مواد شوینده ظرفشویی یا تینر رنگ پاک کرد./ برای مقاومت بیشتر و مراقبت آسان، می توان با روغن، موم، لاک یا رنگ لعاب کار کرد./ برای افزایش پایداری، حدود دو هفته پس از مونتاژ و در صورت لزوم، پیچ ها را دوباره ببندید. |
موجود در انبار
| وزن | 1.53 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 69 × 33 × 2 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| عرض | 33 سانتی متر |
| ارتفاع | 33 سانتی متر |
| عمق | 37 سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| جنس محصول | فولاد، پوشش پودری اپوکسی/پلی استر |
| مراقبت | با یک پارچه نرم که به آب و یک ماده شوینده ملایم یا صابون آغشته شده است، تمیز کنید، در صورت لزوم./ با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
موجود در انبار
موجود در انبار
| وزن | 0.26 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 7 × 7 × 7 سانتیمتر |
| ارتفاع | 7 سانتی متر |
| قطر | 7.5 سانتی متر |
| رنگ | قرمز |
| مدت زمان سوختن | 20 ساعت |
| جنس شمعدان | شیشه |
| جنس شمع | موم گیاهی (حداقل 50%)، موم پارافین، عطر/ فیتیله: پنبه و سایر مواد مبتنی بر سلولز |
| مراقبت ها | با شستن سطح ظرف با آب گرم، می توانید موم سخت شده را به راحتی پاک می کنید/ به هیچ عنوان شمع ها را در کنار مواد قابل اشتعال روشن نکنید و همیشه نکات ایمنی را در نظر بگیرید. |
موجود در انبار
دکوراسیون
لوازم برقی
دکوراسیون
لوازم برقی
دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.