انواع لوازم روشنایی برای خانه های شیک

هنگامی که به دکوراسیون خانه خود فکر می کنید، به ندرت نور پردازی آن را در نظر می گیرید؛ اما اگر انواع لوازم روشنایی به درستی استفاده شوند، می توانند اتاقی کوچک را بزرگ تر و دلباز تر نشان دهند. اگر آن ها به غلط مورد استفاده قرار گیرند، می توانند بزرگ ترین خانه ها را نیز بدون روح و ناپسند جلوه دهند. با توجه به مطالب بالا بهتر است، در هنگام انتخاب لوازم خانه خود به انواع لوازم روشنایی بیش تر توجه کنید و با توجه به فضای در دسترس، بهترین نمونه را انتخاب کنید تا با نور پردازی مناسب، شادابی را به منزل خود بازگردانید.

1) روشنایی IKEA RANARP SPOTLIGHT

1) روشنایی IKEA RANARP SPOTLIGHT

در دکوراسیون های امروزی، این روشنایی ها بسیار مورد توجه قرار گرفته اند، زیرا به مرور زمان خانه ها کوچک تر شده است و با کوچک تر شدن خانه ها، فضایی کافی برای قرار دادن روشنایی بر روی میز یا عسلی وجود ندارد. به همین دلیل این روشنایی ها که مانند یک گیره بر روی دیوار یا کنار تخت شما نصب می شوند، طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اند. اگر فضای کافی در کنار تخت ندارید و به مطالعه بر روی تخت خواب خود علاقه دارید، می توانید این چراغ را جزو گزینه های مورد نظر خود قرار دهید.

2) روشنایی کاغذی IKEA REGOLIT

2) روشنایی کاغذی IKEA REGOLIT

در میان انواع لوازم روشنایی، این مدل را برای اتاق کودکان پیشنهاد می دهیم زیرا اتاق آن ها پر از لوازم رنگارنگ و فانتزی است. هنگام دکور کردن اتاق کودکان الگو های کسل کننده از بین خواهد رفت و تنها چیزی که اهمیت دارد، زیبایی فضا و فانتزی بودن آن است. با استفاده از یک آویز کاغذی که به شکل توپی بزرگ است، توجه کودکان خود را جلب و فضایی فانتزی برای آن ها ایجاد کنید.

3) روشنایی زمینی IKEA RANARP

3) روشنایی زمینی IKEA RANARP

ر در خانه خود شاهد گوشه های فراوان و خالی از وسایل هستید، این لامپ را در گزینه های خود قرار دهید. ظاهری بسیار مدرن دارد و بر روی زمین قرار خواهد گرفت. همچنین بازوی نگه دارنده لامپ، بر روی ارتفاعات مختلف تنظیم خواهد شد تا هنگام مطالعه، نور را درست بر روی کتاب خود قرار دهید. می توان ذکر کرد که در میان انواع لوازم روشنایی، این مورد برای خانه های مدرن و مینیمال بسیار عالی است و ظاهری امروزی به دکوراسیون شما خواهد بخشید.

4) روشنایی آویز IKEA GRIMSAS

4) روشنایی آویز IKEA GRIMSAS

یکی از نکات مهم در نور پردازی منزل، استفاده از انواع لوازم روشنایی است. نمونه های آویز، به دلیل این که فضایی اشغال نمی کنند و نور را به طور یکنواخت پخش می کنند، بسیار پر طرفدار هستند. روشنایی GRIMSAS، ظاهری بسیار جذاب دارد. اگر قصد دارید دکوراسیونی خلاقانه، جذاب و زیبا داشته باشید، این روشنایی را از دست ندهید. تقریبا برای هر منزلی با هر فضایی مناسب است و با ظاهر چشم نوازش، فضایی جذاب را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

5) روشنایی IKEA FELSISK

5) روشنایی IKEA FELSISK

افراد بسیاری به لوستر های سنتی علاقه مند هستند، اما با توجه به دکوراسیون های مدرن، در میان انواع لوازم روشنایی امروزی جایی برای آن لوستر های پر زرق و برق وجود ندارد. در نتیجه لازم است جای آن لوستر ها را با نمونه ای جدید و مدرن تر عوض کنید. نمونه های Felsisk به صورت یک مستطیل افقی از سقف خانه شما آویزان می شود. این مدل دارای چهار لامپ است که نور بسیار زیادی را در سراسر منزل شما پخش خواهد کرد. همچنین ظاهری بسیار مدرن، شیک و منحصر به فرد دارد که جهت استفاده در بالا جزیره های خانه بسیار مناسب و کاربردی است.

6) روشنایی زمینی LERSTA

6) روشنایی زمینی LERSTA

اگر در میان انواع لوازم روشنایی، به دنبال چراغ هایی ایستاده، بلند و به رنگ سیاه می گردید، ادامه مطلب را از دست ندهید. با استفاده از روشنایی های Lersta، در مقابل دیوار ها یا ملحفه های سفید می توانید کنتراستی بی نظیر ایجاد کنید. رنگ سیاه آن ها ظاهری مدرن را به دکوراسیون اتاق شما خواهند بخشید. همچنین از آن جایی که چشم انسان به قرینه بینی علاقه دارد، می توانید دو عدد از آن ها را در اطراف تخت خواب خود قرار دهید تا هم از روشنایی خوبی بهره ببرید و هم ظاهر اتاق خواب خود را منحصر به فرد کنید.

7) روشنایی SINNERLIG IKEA

انواع لوازم روشنایی

امکان ندارد این روشنایی را در منزل خود قرار دهید و انتظار داشته باشید که توجه مهمان ها را به خود جلب نکند، زیرا ظاهری بسیار خاص و منحصر به فرد دارد که برای اتاق های شیک بسیار توصیه می شود. هنگامی که یک لامپ مناسب را درون آن قرار می دهید، نور آن از تکه های نازک روشنایی به اتاق شما خواهد تابید و ظاهری جذاب را با استفاده از نور در اطراف اتاق شما ایجاد خواهد کرد.

 8) روشنایی PS 2014 IKEA

انواع لوازم روشنایی

اگر به فیلم های علمی و تخیلی علاقه دارید، در میان انواع لوازم روشنایی پیشنهاد ما به شما     PS 2014 IKEA است. ظاهر این روشنایی با الهام از فیلم های تخیلی دهه ۶۰ ساخته شده است. به سادگی می تواند اتاقی کوچک و ساده را به یک مکان جالب و منحصر به فرد تبدیل کند. اگر پسر بچه شما به فیلم های تخیلی ای که درباره ستارگان و سیاره ها است، علاقه دارد، انتخاب چنین روشنایی برای او می تواند یک هدیه ای عالی باشد.

9) روشنایی IKEA SIMRISHAMN 60

انواع لوازم روشنایی

افرادی که به نور زیاد علاقه دارند، اما وجود چند روشنایی مختلف در خانه را نمی پسندند، در میان انواع لوازم روشنایی، لازم است این مورد را در انتخاب های خود قرار دهند. این مدل از روشنایی های برند ایکیا، دارای ۳ بازو نگه دارنده لامپ است که نور کافی را برای منزل شما به ارمغان خواهند آورد. همچنین از سقف خانه آویزان می شوند تا فضایی را اشغال نکنند و نور را به طور یکنواخت به همه جای خانه برسانند.

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*

چه کمکی از من بر میاد؟ در خدمتم
×
شروع گفتگو
برای مکالمه در واتساپ بر روی دکمه شروع مکالمه کلیک بفرمایید تا پشتیان زردان در اولین فرصت پاسخگوی شما باشد.

30