-
ضمانت سلامت و اصالت کالا
-
ارسال به تمام نقاط کشور
زمان تحویل کالا 1 الی 7 روز کاری می باشد
۲,۸۹۳,۰۰۰ تومان
موجود در انبار
موجود در انبار
سینی چوبی ایکیا OSTBIT ابعاد 20×28 گزینه ای مناسب برای آشپزخانه هایی با طراحی کلاسیک و یا مدرن می باشد.
شما می توانید این محصول را از فروشگاه زردان سفارش دهید تا در زمان مقرر به دست شما برسد.
این محصول برای تمامی خانه ها مناسب می باشد.
اگر قصد دارید لوازم خانه و وسایل شخصی خود را کامل کنید می توانید تمامی محصولات برند ایکیا را از فروشگاه زردان سفارش دهید.
| وزن | 0.30 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 28 × 20 × 3 سانتیمتر |
| حجم | 20×28 cm |
| رنگ | قهوه ای |
| جنس محصول | چوب بامبو |
فعال برای پیش خرید
| ابعاد | نامعلوم |
|---|---|
| جنس محصول | آستر: پلی پروپیلن نبافته , بالشتک صندلی: فوم پلی یورتان بسیار ارتجاعی (فوم سرد) 35 کیلوگرم بر متر مکعب، فوم مموری پلی اورتان 50 کیلوگرم بر متر مکعب، لایی پلی استر , چارچوب پشت و صندلی: تخته فیبر، تخته سه لا، فوم پلی اورتان 20 کیلوگرم بر متر مکعب، پلی پروپیلن نبافته، چوب ، نئوپان , روکش مبل سه نفره 55% پنبه، 12% ویسکوز/رایون، 8% کتان، 25% پلی استر , فریم تکیه گاه: تخته فیبر، تخته سه لا، فوم پلی اورتان 20 کیلوگرم در متر مکعب، فوم پلی اورتان 25 کیلوگرم در متر مکعب، لایی پلی استر، چوب ، نئوپان , کوسن پشتی: 10٪ فوم پلی اورتان برش خورده / 90٪ الیاف پلی استر، الیاف توخالی پلی استر , نوارهای پایه و کناره میز: فولاد،رنگ پودری پوکسی/پلی استر |
| طول | 90 سانتی متر |
| عرض | 70 سانتی متر |
| ارتفاع | 43 سانتی متر |
| رنگ | آبی , بژ , خاکستری تیره , خاکستری روشن , طوسی |
| عمق | 60 سانتی متر |
| قطر | ندارد |
| ضخامت | نا مشخص |
موجود در انبار
فعال برای پیش خرید
موجود در انبار
| وزن | 5.29 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 122 × 30 × 4 سانتیمتر |
| جنس لوله/قفسه | فولاد، پوشش پودری اپوکسی/پلی استر |
| جنس دوشاخه | پلاستیک پلی پروپیلن |
| مراقبت ها | با یک پارچه مرطوب در یک پاک کننده ملایم تمیز کنید. سپس، با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
| عرض | 60 سانتی متر |
| ارتفاع | 116 سانتی متر |
| عمق | 25 سانتی متر |
| حداکثر بار / قفسه | 12 کیلوگرم |
موجود در انبار
موجود در انبار
| وضعیت کالا | نو |
|---|---|
| برند | کرکماز |
| تعداد دیگ | دو دیگ با ظرفیت ۴ و ۶ لیتر برای نیازهای متنوع |
| تعداد درب | دو نوع درب استیل و شیشهای برای کاربردهای متفاوت |
| امکانات | سوپاپ اطمینان و سیستم فشار ایمن دو مرحلهای/ کفه سهلایه خورشیدی برای پخت سریع و یکنواخت/ دستگیرههای ارگونومیک باکالیت، مقاوم در برابر حرارت/ سازگار با همه اجاقها، از گازی تا القایی/ صرفهجویی چشمگیر در زمان و انرژی |
| جنس محصول | بدنه استیل ضدزنگ 18/10 با دوام و درخشندگی بالا/ 18% کروم و 10% نیکل |
| مراقبت | قبل از اولین استفاده، حتماً محصول را با آب گرم و کمی مایع ظرفشویی بشویید و خشک کنید./ پس از هر بار استفاده، شستوشوی سریع مانع از باقیماندن لکههای چربی یا رسوب مواد غذایی میشود./ برای شستوشو از اسکاچهای زبر یا سیمی استفاده نکنید./ بهترین گزینه استفاده از اسفنج نرم یا پارچه میکروفایبر است./ هنگام همزدن غذا از قاشق و کفگیرهای چوبی استفاده کنید تا سطح داخلی آسیب نبیند./ دستگیرههای سیلیکونی در برابر حرارت مقاوم هستند، اما بهتر است آنها را در تماس مستقیم با شعله یا اجسام فلزی داغ قرار ندهید./ پس از هر بار استفاده دربها را جدا کرده و بشویید تا رسوبات یا چربی روی سوپاپها باقی نماند. تمیز بودن سوپاپها به عملکرد ایمن دستگاه کمک زیادی میکند./ پس از شستوشو، محصول را فوراً با دستمال نرم خشک کنید تا از ایجاد لکههای آب یا رسوب جلوگیری شود./ برای نگهداری طولانیمدت، دیگها را رویهم قرار ندهید مگر اینکه بین آنها یک دستمال نرم یا محافظ بگذارید تا از ایجاد خط و خش جلوگیری شود. |
موجود در انبار
| برند | شیائومی |
|---|---|
| وضعیت کالا | نو |
| وزن | وزن ناخالص / وزن خالص: ۴.۸ کیلوگرم / ۴.۰ کیلوگرم |
| توان نامی | ۱۵۰۰ وات |
| ظرفیت سبد | ۴.۵ لیتر |
| جنس سبد | آلیاژ |
| رنگ | سفید |
| مراقبت | برای جلوگیری از ایجاد ترکیب خطرناک و سرطانزا در مواد، غذا را با دمای کمتر از ۱۲۰ درجه سانتیگراد و در حجم کمتر درون هوا پز قرار دهید. همچنین توصیه میشود اندکی روغن به غذا نیز اضافه نمایید./ از وسایل نوکتیز و قاشق یا کفگیرهای استیل و یا آنهایی که لبه تیز دارند، در سبدهای این دستگاه استفاده نکنید تا باعث ایجاد خراش در آنها نشوید. این خراشها خطرناک هستند و میتوانند ترکیبات شیمیایی مضری را وارد غذاهایتان کنند./ در هنگام شستشو نیز از اسکاچ نرم و مواد شوینده ملایم استفاده کنید. برای نگهداری صحیح از این محصول دفترچه راهنما را حتماً با دقت بخوانید تا اطلاعات درستی از کار با دستگاه به شما بدهد./ یادتان باشد از قرار دادن موادی که با پوشش نچسب سبدها ترکیب میشوند در این دستگاه، خودداری نمایید. این ترکیبات میتوانند سلامتی شما را به خطر بیندازند./ یادتان باشد از قراردادن موادی که با پوشش نچسب سبدها ترکیب میشوند در این دستگاه، خودداری نمایید. این ترکیبات میتواند سلامتی شما را به خطر بیندازد./ قبل از استفاده، بهتر است دفترچه راهنما را بررسی کنید تا با تنظیمات دما و زمان مناسب آشنا شوید./ برای تمیزکردن بدنه اصلی از آب استفاده نکنید؛ قطعات جداشدنی را جدا و شستوشو دهید./ سبد را بیش از حد پر نکنید؛ برای گردش مناسب هوا و پخت یکنواخت، کمی فاصله بین مواد لازم است./ قطعات پس از استفاده جدا شوند و شستوشوی منظم انجام شود تا روکش نچسب و عملکرد دستگاه حفظ شود. |
موجود در انبار
موجود در انبار
موجود در انبار
فعال برای پیش خرید
| وزن | 0.26 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 7 × 7 سانتیمتر |
| ارتفاع | 7 سانتی متر |
| قطر | 7.5 سانتی متر |
| زمان سوختن | 20 ساعت |
| رنگ | سبز روشن |
| جنس محصول | شمعدان: شیشه/ شمع: موم گیاهی (حداقل 50%)، موم پارافین، عطر/ فیتیله: پنبه و سایر مواد مبتنی بر سلولز |
| مراقبت | فقط با دست شسته شود/ با شستن سطح با آب گرم، موم سخت شده را به راحتی پاک می کنید. |
موجود در انبار
موجود در انبار
| وزن | 6.70 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 93 × 25 × 7 سانتیمتر |
| جنس دیفیوزر | پلاستیک پلی کربنات |
| جنس شید / پایه / لوله | فولاد، نیکل اندود، لاک شفاف |
| جنس کاور | نیکل اندود، لاک شفاف، آلومینیوم |
| ارتفاع | 180 سانتی متر |
| عرض | 50 سانتی متر |
| توان بالابرنده | 13.5 وات |
| شار نوری بالابر | 2100 lm |
| توان چراغ مطالعه | 2.3 وات |
| شار نور چراغ مطالعه | 350 lm |
| رنگ | نقره ای |
موجود در انبار
| وزن | 7.97 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 170 × 13 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| طول | 240 سانتی متر |
| عرض | 170 سانتی متر |
| مساحت | 4.08 متر مربع |
| تراکم سطح | 1800 گرم بر متر مربع |
| رنگ | بژ/ ملانژ (ترکیبی از رنگهای بژ با رنگهای دیگر به صورت مخلوط و نامنظم) |
| جنس محصول | 100٪ پلی استر (حداقل 90٪ بازیافتی) |
| مراقبت | بههیچعنوان برای این محصول از مواد سفیدکننده، خشکشویی، خشککن چرخشی و اتو استفاده نکنید./ فرش را بهصورت مرتب جاروبرقی بکشید، تکان دهید و بچرخانید./ اگر روی فرش لکهای خشک شد، فوراً آن را به سمت مرکز لکه خراش دهید تا پاک شود./ اگر قسمت یا نقطهای از فرش مرطوب شد، آن نقطه را نمالید. به کمک یک دستمالکاغذی رطوبت را بگیرید و سپس با یک عدد پارچه نمدار و مواد شوینده ملایم، لکه را تمیز کنید./ در صورت نیاز به قالیشویی حرفهای، از خدمات قالیشویی معتبر استفاده کنید./ زمانی که فرش را جاروبرقی میکشید از سری استاندارد جاروبرقی استفاده کنید و بههیچعنوان از برس چرخشی برای این فرش استفاده نکنید./ شستشو با دست، حداکثر ۴۰ درجه سانتیگراد./ برای شستشو از یک شوینده ملایم استفاده کنید. سپس با یک برس نرم فرش را بشویید و کامل آبکشی کنید. سپس اجازه دهید تا قبل از استفاده، فرش کاملاً خشک شود./ فرش زمانی که نو است شاید کمی بو داشته باشد که تهویه و کشیدن جاروبرقی به رفع این بو کمک میکنند. |
موجود در انبار
دکوراسیون
لوازم برقی
دکوراسیون
لوازم برقی
دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.