-
ضمانت سلامت و اصالت کالا
-
ارسال به تمام نقاط کشور
وقتی زمان استراحت فرا می رسد، این روپوش حمامی بافت وافل شما را تشویق می کند تا به حمام یا اسپا بروید. حوله لباسی ایکیا BJÄLVEN نرم و جاذب رطوبت است. بافت آن پنبهای/ویسکوز و بسیار سبک است. به راحتی می توانید زیر آن به تعداد زیاد لباس بپوشید یا اصلا چیزی نپوشید.
زمان تحویل کالا 1 الی 7 روز کاری می باشد
۱۱,۴۵۵,۰۰۰ تومان
موجود در انبار
موجود در انبار
طراح محصول:
IKEA سوئد
شما می توانید این محصول را از فروشگاه زردان سفارش دهید تا در زمان مقرر به دست شما برسد.
این محصول برای تمامی خانه ها مناسب می باشد.
اگر قصد دارید لوازم خانه و وسایل شخصی خود را کامل کنید می توانید تمامی محصولات برند ایکیا را از فروشگاه زردان سفارش دهید.
| وزن | 0.68 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 30 × 27 × 10 سانتیمتر |
| مواد سازنده | 80٪ پنبه، 20٪ ویسکوز / ابریشم مصنوعی |
| مراقبت ها | شستشو با ماشین لباسشویی، حداکثر دمای 60 درجه سانتیگراد، فرآیند معمولی. |
| طول | 100 سانتی متر |
| چگالی سطح | 270 گرم بر متر مربع |
| سایز | S/M |
موجود در انبار
موجود در انبار
| وزن | 16.24 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 95 × 53 × 23 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| عمق | 44 سانتی متر |
| ارتفاع | 52 سانتی متر |
| عرض | 93 سانتی متر |
| رنگ | چوب کاج/ سبز ملایم/ خاکستری |
| جنس محصول | فریم: ساختهشده از چوب کاج طبیعی با روکش شفاف و رنگی/ جعبه نگهداری: تولیدشده از پلیپروپیلن با حداقل ۵۰٪ مواد بازیافتی |
| مراقبت | با یک پارچه مرطوب شده با شوینده ملایم تمیز کنید./ با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
موجود در انبار
| وزن | 6.26 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 68 × 60 × 15 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| عرض | 58 سانتی متر |
| عمق | 58 سانتی متر |
| ارتفاع | 84 سانتی متر |
| حداکثر وزن قابل تحمل | تست شده برای: 110 کیلوگرم |
| جنس محصول | صندلی با دسته: راتان، لاک اکریلیک شفاف/ بالشتک: پارچه / پارچه رویی: ۴۳٪ پنبه، ۲۷٪ ویسکوز/ریون، ۱۸٪ پلیاستر (۱۰۰٪ بازیافتی)، ۱۲٪ کتان/ آستر / پارچه پشتی: ۱۰۰٪ پلیاستر (۱۰۰٪ بازیافتی)/ لایه داخلی / پر کردن هسته: ۱۰۰٪ پلیاستر (حداقل ۸۰٪ بازیافتی) |
| مراقبت | قبل از استفاده همه اتصالات/پیچها را محکم ببندید. آنها را به طور مرتب بررسی کنید و در صورت لزوم دوباره سفت کنید./ روکش قابلجداشدن بالشتک: شستشو با ماشین، حداکثر ۴۰ درجه سانتیگراد، با فرایند عادی./ بهصورت جداگانه شسته شود./ قبل از شستشو، زیپ را ببندید./ از سفیدکننده استفاده نکنید./ از خشککن استفاده نکنید./ اتو نکنید./ خشکشویی حرفهای با تتراکلرواتن و هیدروکربنها، با فرایند عادی مجاز است./ قبل از شستشو، پد داخلی را از کاور بالشتک جدا کنید./ بالشتک داخلی: بالشتک: قابل شستشو نیست./ از سفیدکننده استفاده نکنید./ از خشککن استفاده نکنید./ اتو نکنید./ خشکشویی نکنید./ صندلی: صندلی همراه با بالشتک: با یک دستمال مرطوب تمیز شود./ با یک دستمال خشک، خشک شود./ راتان: اگر نزدیک به رادیاتور یا منبع گرمایی دیگری قرار گیرد، ممکن است خشک شده و خراب شود./ برای حفظ کیفیت حداکثری، پیچها را در صورت لزوم محکم کنید./ راتان در محیطهای خشک و خنک با دمای یکنواخت بهترین حالت را دارد. |
موجود در انبار
| وزن | 16.79 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 95 × 53 × 23 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| عمق | 44 سانتی متر |
| ارتفاع | 52 سانتی متر |
| عرض | 93 سانتی متر |
| رنگ | چوب کاج/ خاکستری – آبی/ خاکستری تیره |
| جنس محصول | قاب: چوب کاج یکپارچه، پوشش آکریلیک شفاف رنگی/ جعبه نگهداری مشبک: فولاد، پوشش پودری اپوکسی/پلیاستر |
| مراقبت | با یک پارچه مرطوب شده با شوینده ملایم تمیز کنید./ با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
فعال برای پیش خرید
فعال برای پیش خرید
فعال برای پیش خرید
موجود در انبار
| وزن | 2.83 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 61 × 57 × 9 سانتیمتر |
| رنگ | سفید |
| عمق | 12 سانتی متر |
| عرض | 56 سانتی متر |
| طول | 56 سانتی متر |
| جنس بدنه پگ بورد/ قطعات فلزی پگ بورد | تخته فیبر، رنگ اکریلیک/ فولاد، پوشش پودری |
| جنس ظرف آویز درب دار پگ بورد/ ظرف آویز | فولاد، پوشش پودری اپوکسی، پلی استر/ پلاستیک PET |
| جنس شلف/ قفسه نگهدارنده پگ بورد | فولاد، پوشش پودری اپوکسی/ پلی استر |
| جنس قلاب آویز پگ بورد | فولاد، گالوانیزه، پوشش پودری |
| تعداد بسته | یک عدد صفحه پگ بورد و 5 عدد نظم دهنده |
فعال برای پیش خرید
| وزن | 46 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 202 × 77 × 10 سانتیمتر |
| اندازه | 200×160 سانتی متر |
| طول | طول تشک: 200 سانتی متر , 208 سانتی متر |
| عرض | 168 سانتی متر , عرض تشک: 160 سانتی متر |
| ارتفاع | 140 سانتی متر , ارتفاع پایین تخت: 74 سانتی متر , ارتفاع سر تخت: 140 سانتی متر , ارتفاع فضای خالی زیر تخت: 25 سانتی متر |
| کفی تخت خواب | Luröy |
| رنگ | مشکی |
| جنس محصول | پایه: پلی پروپیلن , تسمه: 100٪ پلی استر , دیواره تخت: فولاد با پوشش اپوکسی/پلی استر , صفحه زیر تخت: روکش چوبی با لایه چسب، روکش توس، چسب رزین , میله میانی: فولاد گالوانیزه , ماده اصلی: فولاد، روکش پودری اپوکسی/پلی استر |
| تعداد پک | 5 عدد |
| مراقبت ها | با یک پارچه مرطوب شده در یک محلول شوینده ملایم، سطح را تمیز کنید، سپس با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
فعال برای پیش خرید
موجود در انبار
| جنس | تخته خرده چوب، تخته فیبر، رنگ اکریلیک، پر کردن کاغذ ساختار لانه زنبوری (100٪ بازیافت شده)، لبه های پلاستیکی تقسیم بندی: تخته خرده چوب، تخته فیبر، فویل، رنگ اکریلیک چاپ شده و برجسته، کاغذ، پلاستیک ABS |
|---|---|
| عرض | 147 cm |
| عمق | 39 cm |
| ارتفاع | 147 cm |
| نحوه تمیز کردن | با استفاده از یک پارچه مرطوب و یک پاک کننده ملایم تمیز کنید. با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
| حداکثر بار / قفسه | 13 kg |
| رنگ | سفید |
فعال برای پیش خرید
| وزن | 0.52 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 31 × 30 × 4 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| قطر | 30 سانتی متر |
| رنگ | سفید/ آبی |
| جنس محصول | صفحه ساعت: فولاد، روکش پودری اپوکسی/پلیاستر/ عقربهها: پلاستیک ABS (حداقل 50% بازیافتی) |
| مراقبت | با دستمال گردگیری تمیز کنید./ برای تنظیم عقربهها، از دکمه تنظیم در پشت مکانیزم ساعت استفاده کنید. حرکت مستقیم عقربهها با انگشتان ممکن است مکانیزم ساعت را خراب کند. |
موجود در انبار
| وزن | 0.22 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 19 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| طول | 60 سانتی متر |
| عرض | 45 سانتی متر |
| تعداد | 4 عدد |
| رنگ | راهراه/ قرمز/ بژ |
| جنس محصول | جنس پارچه: ۱۰۰٪ پنبه (حداقل ۵۰٪ پنبه بازیافتی)/ تار و پود: ۱۰۰٪ پنبه |
| مراقبت | حداکثر میزان آبرفت (جمعشدگی): ۴٪/ قابل شستشو با ماشین لباسشویی: حداکثر دمای ۶۰ درجه سانتیگراد، برنامه معمول/ از سفیدکننده استفاده نشود./ قابل خشککردن با خشککن: در دمای معمول (حداکثر ۸۰ درجه سانتیگراد)/ قابل اتو کردن: حداکثر دمای اتو ۲۰۰ درجه سانتیگراد/ خشکشویی نشود. |
موجود در انبار
| وزن | 5.77 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 57 × 52 × 8 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| ارتفاع | 39 سانتی متر |
| عمق | 54 سانتی متر |
| عرض | 68 سانتی متر |
| حداکثر وزن قابل تحمل | 110 کیلوگرم |
| رنگ | روکش کوسن: زرد/ قاب (بدنه): مشکی-قهوه ای (قهوه ای سوخته) |
| جنس قاب زیرپایی | روکش چوبی با لایه چسب، روکش توسکا، رنگ |
| جنس کوسن زیرپایی | لایه میانی: ۱۰۰٪ پلی استر (حداقل ۸۰٪ بازیافتی)/ مواد پرکننده کوسن راحتی: فوم پلی اورتان ۳۵ کیلوگرم بر متر مکعب/ آستر، زیرین: ۱۰۰٪ پلی پروپیلن/ پارچه: ۱۰۰٪ پلی استر (۱۰۰٪ بازیافتی) |
| مراقبت ها | با یک پارچه مرطوب شده در یک محلول شوینده ملایم، سطح را تمیز کنید، سپس با یک پارچه تمیز خشک کنید. |
موجود در انبار
موجود در انبار
| وزن | 0.16 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 33 × 9 × 3 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| طول | 30 سانتی متر |
| جنس محصول | دسته: چوب راش جامد، روغنکاری شده/ ماده اصلی: استیل ضد زنگ |
| مراقبت | فقط شستشو با دست./ دسته چوبی باید به طور دورهای با روغنهای تأیید شده برای استفاده غذایی درمان شود./ حتماً این همزن را قبل از اولین استفاده بهخوبی بشویید. |
فعال برای پیش خرید
| وزن | 0.45 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 28 × 10 سانتیمتر |
| برند | ایکیا |
| وضعیت کالا | نو |
| طول | 170 سانتی متر |
| عرض | 130 سانتی متر |
| جنس محصول | 100% پلی استر (100٪ بازیافتی) |
| مراقبت | قابلیت شستشو با ماشین لباسشویی، حداکثر دمای ۴۰ درجه سانتیگراد، فرایند بسیار ملایم./ بههیچعنوان از مواد سفیدکننده و خشکشویی برای این روانداز استفاده نکنید./ استفاده از اتو مشکلی ندارد. حداکثر ۱۱۰ درجه سانتیگراد./ استفاده از خشککن با دمای معمولی (حداکثر ۶۰ درجه سانتیگراد) مجاز است. |
موجود در انبار
دکوراسیون
لوازم برقی
دکوراسیون
لوازم برقی
دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.