رنگ زرد و طلایی در دکوراسیون خانه

رنگ زرد و طلایی در دکوراسیون خانه

رنگهای طلایی و زرد گرما و شادابی خاصی به دکوراسیون هر خانه ای می بخشند. در ادامه ای مقاله با ما همراه باشید تا بیاموزید چگونه براساس اصول فنگ شویی این رنگ ها را به خانه خود اضافه کنید.

نقطه کانونی طلایی

رنگ زرد و طلایی در دکوراسیون خانه

رنگ طلایی و زرد رنگ های خوبی برای فنگ شویی خانه هستند. هر دو رنگ انرژی حیاتی خورشید را ابراز می کنند که نور و انرژی را برای همه موجودات به ارمغان می آورد.

طلایی رنگ بسیار محبوبی در فنگ شویی است چرا که با پول و ثروت همراه است و زرد نیز رنگ شادی و گرمی است. هر دو رنگ زرد و طلایی انرژی مشابه فنگ شویی دارند و بنابراین با هم مورد بررسی قرار میگیرند.

طلایی در اتاق خواب

رنگ زرد و طلایی در دکوراسیون خانه

رگه های طلایی و زرد در اتاق خواب فنگ شویی بسیار مناسب دارند. هر دو رنگ نشان از عنصر آتش فنگ شویی دارند که کمتر در اتاق خواب هستند. استفاده درست از این رنگ ها انرژی پر جنب و جوش، گرم و در عین حال ملایم می آورد که در این محیط خودمانی و مهم بسیار مورد نیاز است.

توجه کنید که در عکس بالا رنگ طلایی قاب عکس چگونه با رنگ زرد گرم لوستر متوازن شده است که همچنین در خطوط روی کاور بالش تکرار شده است. یک لحاف قرمز زیبا با این دکور هارمونی خوبی برقرار می کند چرا که قرمز به همان عنصر قرمز فنگ شویی متعلق است.

گرمای رنگ زرد تیره در اتاق خواب

رنگ زرد و طلایی در دکوراسیون خانه

اگر مایل نیستید از رنگ طلایی استفاده کنید،  انرژی شاد زرد آفتابی را با رگه زرد خردلی بر روی کاور لحاف و بالش به اتاق خواب خود بیاورید. یک رنگ ملایم و آرامش بخش زرد برگزینید که به خوبی با چوب سرویس خواب ست شود و سپس چند رنگ شبیه برای مرتبط کردن این دو رنگ بیابید. تبریک، اتاق خواب شما به نور خورشید آغشته شده است.

اتاق نشیمن در رنگ های طلایی نزدیک به هم

رنگ زرد و طلایی در دکوراسیون خانه

اتاق نشیمن محیطی مناسب برای پیاده سازی رگه های طلایی است. مهم نیست که اتاق نشیمن در کجای نقشه فنگ شویی باگوا واقع است. کمی رنگ طلایی همیشه انرژی خوب تولید می کند.

دقت کنید اگرچه اتاق نشیمن نشان داده شده در تصویر مقدار قابل توجهی رنگ طلایی در خود گنجانده است (کاغذدیواری، دیوارکوب، عسلی و کوسن) ، بسیار هماهنگ و تسکین دهنده است. راز موفقیت فنگ شویی این اتاق نشیمن را با دقت بسیار زیاد می توان متوجه شد که حضور هر پنج عنصر اساسی فنگ شویی تولید شده است. آیا شما می توانید هر پنج عنصر را تشخیص دهید؟ عنصر چوب در رنگ کفپوش و سبزی گیاهان آورده شده است. عنصر آتش در تمامی اجزای طلایی، عنصر زمین در پارچه مبل، عنصر فلز در نقاشی سفید، گل ها، شمع ها و شیشه گلدان و عنصر آب در آبی پرده ها آورده شده است.

اتاقی با زرد ملایم

رنگ زرد و طلایی در دکوراسیون خانه

شما برای لذت بردن از انرژی طلایی زرد به یک اتاق نشیمن گران قیمت نیاز ندارید. یک اتاق با طراحی مدرن می تواند به اندازه یک دکور بسیار لوکس انرژی طلایی داشته باشد. این اتاق مدرن با تابش زرد ملایم پوشانده شده است که با رگه های طلایی در کفپوش و مبلمان چوبی همگام شده است. یک رنگ زرد، انرژی ملایم عنصر آتش فنگ شویی را با خود می آورد. آیا اتاقی در خانه خود دارید که بتواند از رنگ تسکین دهنده و ملایم زرد بهره ببرد؟

کالای خواب، بالش و پرده

رنگ زرد و طلایی در دکوراسیون خانه

کاورهای کالای خواب و پرده ها راه های مناسبی برای آوردن شادی رنگ زرد به خانه شما هستند. شما نمی توانید در اتاقی با رنگ زرد احساس تنهایی و کسالت بکنید. اگر از پارچه های نخ طبیعی استفاده می کنید ، بافت های گوناگون را با هم ترکیب کنید و رگه هایی با رنگ های مکمل به آن بیافزایید. شما می توانید اتاقی با نور ابدی برای خود درست کنید. برای فنگ شویی بهتر هر خانه ای نیاز به حداقل کمی رنگ زرد دارد، اما چرا فقط کمی از آن استفاده کنیم؟

شمع زرد و سبد

رنگ زرد و طلایی در دکوراسیون خانه

ساده ترین راه برای آوردن درخشش طلایی به خانه استفاده از شمع های زرد و یا سبدهایی با ته رنگ طلای است. این دو را در کنار هم قرار دهید و ناحیه ای آفتابی در خانه خود ایجاد کنید. با دیدن این عکس شیرینی عسل و تابش آفتاب را حس می کنید. درخشش گرم خورشیدی، شیرینی عسل، طلای گران بها، اتحادی که رنگ زرد به ارمغان می آورد همواره بشاش و مثبت است. می توانید حدس بزنید چرا این ترکیب از نظر فنگ شویی یک ترکیب گرم است؟ عنصر چوب در سبد ،  عنصر آتش شمع ها را تغذیه می کند.

آشپزخانه فنگ شویی

رنگ زرد و طلایی در دکوراسیون خانه

زرد یکی از بهترین رنگ های فنگ شویی آشپزخانه است که عنصر آتش را به همراه دارد و با طلا همراه است. آشپزخانه انرژی فنگ شویی را به مقدار فراوان در خود نگه می دارد. جالب است بدانید که رنگ زرد به فرآیند هضم هم کمک می کند.

بهترین طیف رنگ زرد خود را پیدا کنید، از خردلی تیره گرفته تا رنگ زرد شبیه به رنگ کره، انتخاب هایی بسیاری دارید. توجه داشته باشید که کدام طیف رنگ آشپزخانه شما را شادتر و و روشن تر می کند. می توانید رنگ زرد را با رنگ دیوار، رنگ صندلی یا توستر به آشپزخانه خود بیاورید که بسته به دکور آشپزخانه شما دارد.

اگر می خواهید شروع به آوردن رنگ زرد به خانه کنید، با گام های کوچک شروع کنید. ابتدا با یک یا دو المان شروع کنید، یک شاخه گل زرد، یک کتاب با جلد زرد. قطعاً به سرعت شروع به خرید بعدی ها می کنید. رنگ زرد رنگی اساسی برای خانه ای با فنگ شویی است. هرگز از گنجاندن این رنگ با شادابی آفتابی اش چشم پوشی نکنید.

منبع : thespruce

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *