اگر به دنبال این هستید که ببینید هریک از مبل ها یا میزهای ایکیا به دکوراسیون خانه شما می آید یا نه، کافیست اپلیکیشن IKEA PLACE را روی گوشی هوشمند خودتان نصب کنید و براحتی تصاویر واقعی و سه بعدی واقعیت افزوده آن را در منزل خود ببینید.

آیا اتاق نشیمن شما کمی قدیمی و خسته است؟ اتاق های نشیمن اغلب تبدیل به یک فضایی تکراری و به درد نخور می شوند و استهلاک مداوم وسایل می تواند آنها را ناکارآمد و کهنه جلوه دهد. اغلب دکور کردن مجدد اتاق نشیمن کار سختی به نظر می رسد؛ پس قبل از اینکه خود را گرفتار نقاشی مجدد دیوارها و تعویض کفپوش  یا مبلمان قدیمی کنید، فضای اتاق نشیمن را با کوسن های جدید زیبا کنید.

فرش های دستباف به دلیل تاریخ و بافت بدون دخالت ماشین خواهان زیادی در سرتاسر دنیا دارند. بافت فرش به شکل سنتی راهی برای کسب درآمد اضافی در هندوستان است که عمدتاً در خانه و یا مراکز غیر رسمی صورت می گیرد. ایکیا توانسته به این سنت شکل حرفه ای تری ببخشد.

بنیانگذار ایکیا و Ikano و یکی از بزرگترین کارآفرینان قرن بیستم، اینگوار کامپراد، در تاریخ 27 ژانویه، در خانه خود در اسملاند، سوئد، درگذشت. او در سن 91 سالگی، پس از گدراندن یک دوره کوتاه بیماری، در کنار عزیزانش از دنیا رفت.